Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utal az anyosom, mit tehetnek,...

Utal az anyosom, mit tehetnek, hogy legalabb elturjon?

Figyelt kérdés

Nem Magyarorszagon elek, kulfoldon szulettem es nottem fel, ennek az orszagnak vagyok az allampolgara, bar felig magyarnak is vallom magam. A szuleim magyarok.

Ezzel nem is volt problema, senkiben sem merult fel eddig, hogy ne lennek ennek az orszagnak a "teljes jogu" polgara. Amikor a paromat megismertem az anyukaja nem nagyon szimpatizalt velem, de megbirkozott a dologgal, aztan mikor a parom eljegyzett, akkor kezdett el igazan szidni. Az alap problemaja az, hogy en csak egy "bevandorlo senki" vagyok, semmi kozom az orszaghoz, "takarodjak haza", allandoan megjegyzeseket tesz arra, hogy "kulfoldi" vagyok, serteget, persze a fia elott soha, lehetoleg csak ha ketten vagyunk, vagy ha a parom csaladja van ott, es a parom nincsen. A masik vesszoparipaja az, hogy en egy masik regiobol szarmazom, a parom egy kis kozepnyugati varoskaban nott fol, a szulei egyszeru emberek, egy kesz kis gazdasaguk van, a hatso udvaruk egy kiserdobe torkollik stb.. En meg egy relativ nagyvaros belvarosabol szarmazom, sosem volt kerteshazunk, a tavaszi es nyari szuneteket kamaszkoromban a tengerparton toltottem minden napom, nem pedig dolgoztam, es ezert is sokat szologat be, hogy en egy "varosi liba" vagyok meg "eszetlen fellengzos k.urva". Fogalmam sincs, mit tehetnek, a parommal igy is vita koztunk, hogy hol telepedjunk le, o visszamenne abba az allamba, ahol felnott, nekem meg mindegy csak abba a regioba, ahol en nottem fel, de nagyon nehezen jutunk csak dulore, es az anyja allandoan szitja a vitat. En nem tudok kis telepulesre koltozni, egyreszt bezarva ereznem magam, de ez meg nem lenne tenyezo, de olyan az allasom, hogy kicsi varosban nem talalnek munkat, mert egy mondjuk 15000-es varoskaban nincs erre igeny:(

Teljesen kivagyok mar, az anyosom tonkre teszi a kapcsolatunkat az allando megjegyzeseivel (mikor a parom jelen van, akkor csak megjegyzeseket tesz, pl ha en fozok, akkor szidja, vagy hogy "nem eleg tiszta a lakas" stb) az utolso idegszalaimon tancol. Mindig probalok vele tisztessegtudoan beszelni, de amikor elhord mindennek, akkor legszivesebben felpofoznam, vagy legalabb visszaszolnek, de tudom, hogy nem lenne, mert akkor eggyel tobb dolog miatt tudna csak tamadni!

Ne haragudjatok, hogy ilyen hosszu lett, de teljesen ketsegbe vagyok esve es jol esett valakinek kionteni a lelkemet:(


2011. jan. 21. 23:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Költözni pedig oda költözzetek, ahol munkát találsz, hogy ne legyél rászorulva senkire. A párod biztosan könnyebben talál, ha az Ő foglalkozása általánosabb, mint a Tiéd.

Az biztos, hogy én a lehető legmesszebbre költöznék. Természetesen tartani kell a kapcsolatot, de nem engedni, hogy a Tiéteket megmérgezze! Hangsúlyozom: ennek megoldása a férjed feladata! Üdv.

2011. jan. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!