Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vélemény erről a dologról?

Vélemény erről a dologról?

Figyelt kérdés
Adott egy alaphelyzet a kapcsolatban:a férfi megbántotta a nőt lelkileg valamivel kapcsolatban(nem megcsalás),ezért tüske maradt a nőben.Azóta személyesen nem találkoztak,de beszéltek telefonon,a nő nem hozta fel a témát,normálisan viselkedik,úgy tűnik mintha rendeződtek volna a dolgok a férfi számára.Viszont jön a személyes tali:a nő szintén normálisan viselkedik,jókedvű,nem érezteti hogy meg van bántva,szexi,de megtartja a 3lépés távolságot,ezzel érzékeltetve hogy aki itt hibázott,az a férfi volt,és nem omlik egyből a karjaiba.Beszélgetés,majd fél óra múlva a nő bejelenti,hogy neki távoznia kell,mert időpontra oda kell érnie valahova.Tehát úgy zajlik le az egész a nő részéről,hogy van benne tartás,de ez mellett kedves,és nem csinál patáliát,mint ahogy a férfi elvárná.Ez a tali ilyen módon hogy jön le a férfi számára?Mit fog gondolni?Beindul valami benne hogy talán itt teperni kellene egy picit,mert jelen pillanatban nem ő a világ közepe?
2011. jan. 22. 23:15
 1/10 anonim válasza:
Valószínűleg nem fogja érteni.Arra gondol majd,hogy ez ugrott,hacsaknem kifejezetten derűlátó személyiség.Közölni kell vele nyíltan,egyszerűen,hogy megbántottál,engesztelj ki.
2011. jan. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csináld meg így is kell nem kibukni de ne várj csodát a férfiak nem az agyukkal gondolkodnak szóval lehet hogy nem lesz hatása. Ha nem jön össze paszold, van normálisabb is.
2011. jan. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem voltam még ilyen helyzetben, de én két verzió között döntenék:

1. Ha találkozom a pasival (ugyebár én nő vagyok..), akkor rendben lezajlik a "randi", de végig távolságtartó vagyok, és várom, hogy megmagyarázza a dolgot és próbáljon kiengesztelni. Ha nem teszi meg, akkor ugyanilyen módon elköszönés az est végén, és nincs több találkozó.. max ha nagyon teper.

2. Ha tényleg olyan nagy tüske volt, akkor lemondom a találkát. Lehet, hogy nem szép dolog, de ha nem érzem úgy, hogy kedvem lenne találkozni a pasival, akkor kitalálok valamit és határozatlan időre elnapolom a dolgot. Várom, hogy hívjon.. és hogy elgondolkozzon. Ha tényleg fontos számára a társaságom, nem fog elfelejteni, és kiharcol még egy találkát, itt pedig életbe lép az 1. pont:)

Nem tudom, mivel bántott meg, apróságért nem szakítanám meg a kapcsolatot, de ha valami csúnya dolog volt - hát akkor én ezt tenném:)

2011. jan. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Játszmáért játszmát kapsz cserébe, erre gondolj közben.
2011. jan. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A nő előbb szépen, kulturáltan közölhetné, hogy a férfi ezzel és ezzel megbántotta.
2011. jan. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sztem a legjobb viselkedés volt a nő részéről. Itt most a várakozásnak van helye szerintem, és esetleg még 3 - 4 ugyanilyen alkalomra. Lassan történnek a lelki dolgok. Esetleg kis lélektani képzés, jó kis sztorikkal itt: http: //hu.wikibooks.org/wiki/Szerkeszt%C5%91:Wittizsu/Veszeked%C3%A9s_Elleni_Pirul%C3%A1k_(VEP)
2011. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bocs, nem jól ment át a kód, azt hiszem. Ez itt:


[link]

2011. jan. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm,tanulságos!
2011. jan. 23. 11:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Intelligens no, es egy holgy.
2011. jan. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfi nem értené a dolgot, vagy az jutna eszébe, hogy a nőnek randija van v.ki mással.
2011. jan. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!