Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a dologról?

Gyengeagep kérdése:

Mit gondoltok erről a dologról?

Figyelt kérdés

A barátnőm velem egy idős. csupán 7 hónap van közöttünk. Már 6,5 hónapja vagyunk együtt, tiszta szívből szeretjük egymást. Ő is imád engem én is oda vagyok érte. Ha meglát, szinte a nyakamba ugrik örömében.

De többen azt mondták nekem, hogy nem vezet jóra, ha egy idősek vagyunk. Szerintem ebben nincsen semmi különös hogy egy koruak vagyunk. Ti mit gondoltok?


2011. febr. 21. 14:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kor adja meg a boldogságot.HA ti boldogok vagytok akkor rendben...Nem kell foglalkozni hogy mások mit mondanak.

Csak megjegyzem,köztünk a párommal 8 év korkülönbség van,és én a nő vagyok idősebb.Nekünk is azt mondták,hogy ebből nem lesz semmi jó..Ahhoz képest 12 éve boldogan élünk..

2011. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

köztünk 3 hónap van és 12 éve vagyunk együtt

no, akkor hogy is van ez? Igazad van, nem a korkülönbség számít.

2011. febr. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én 5 héttel vagyok fiatalabb a férjemnél, 23 éve vagyunk házasok, 25 éve (17 évesen) jöttünk össze. :)
2011. febr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én majd két évvel idősebb vagyok a férjemtől. Tiniszerelemnek indult, akkor még eszembe jutott néha, ma már észre sem vesszük...
2011. febr. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A kor az csak egy szám!! Van olyan, hogy egy 20 évesnek semmi élet tapasztalata nincs, mert kényeztették meg stb. és van hogy egy 14 évesnek már több élet tapasztalata van, mert úgy nőtt fel, hogy sok akadályon ment keresztül. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy a kor az csak egy szám, ami csak azt mutatja, hogy mennyi idelye vagy ezen a világon.

Ha szeretitek egymást akkor ne hogy már egy ilyen hülyeség téged elbizonytalanítson!!

2011. febr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

milyen baromság...éppenhogy az egykorúak értik meg legjobban egymást, mert hasonlóak a problémáik, a körülményeik (mondjuk mindketten középiskolások). persze, divat, h a pasik maguknál 4-5 évvel fiatalabb lányt választanak, de nekik többnyire kisebbségi komplexusuk van (irányítani akarják a csajt, + azt, h a kislány felnézzem rájuk. a saját korosztályuk többnyire elutasítja őket és/v. nincs kellő önbizalmuk). egy kapcsolat akkor jó, ha megvan a kölcsönös bizalom, és szeretet, hasonló érdeklődési kör, kortól függetlenül.

na de ne más véleménye befolyásoljon. ha ti jól megvagytok együtt, és működőképes a kapcsolat, nincs ott semmi probléma.

2011. febr. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 iDev ***** válasza:
Ne foglalkozzatok senkivel, legyetek boldogok! ;)
2011. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeséget... ki a fenét érdekel mennyi köztetek a különbség ha boldogok vagytok. Sz*rjál rá nagy ívben ki-mit mond!
2011. febr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez épp hogy pont jó! Engem kifejezetten zavar is 18 éves létemre, amikor idős pasik/nők, náluk sokkal fiatalabbal járnak... Én értem, hogy valakinek ez jön be, de szerintem jobb világ lenne, ha mindenki a saját korosztályával kerülne össze :) Én párom is egy évvel fiatalabb nálam.
2011. febr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát én mindig befürödtem a nálamnál idősebb pasikkal. Csak a mutogatni való csini csajszit látták bennem.


A férjem 7 hónappal idősebb nálam. Ez így tökéletes. Egy korosztály vagyunk, az életszemléletünk is hasonló (nincsenek generációs különbségek amik már 5-6-7 évnél is előjöhetnek). Együtt fogunk megöregedni és ez szuper :D


Mikor betölti a szülinapját mindig megviccelem, hogy na idősebb nálam, meg hogy beelőzött, amikor én töltöm, akkor meg ő ugrat, hogy miaz irigylem és utolértem :) Annyira jól el tudunk ezzel szórakozni, mert vicces hogy ugyanabban az évben születtünk.


Tegyél rá ki mit mond!

2011. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!