Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apu miért csinálhatta ezt?...

Apu miért csinálhatta ezt? Fontos, lent!

Figyelt kérdés

Tegnap haveromnál voltam,apu pedig elvitt,és megvárta amíg kijön a srác. Egyből mikor mondtam hogy megyek el itthonról,kérdezte kiaz a fiú?! Miért várhatta meg míg kijön a srác? :O Gondolom megnézte kinél leszek,de..igen,tudom hogy azért mert félt,de mégis..:$$

16L


2011. jan. 23. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert szeret. Látni akarta, a fiú nem-e a texasi láncfűrészes vagy valami öreg faszi, ilyenek.
2011. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Már meg is válaszoltad magadnak a kérdést. Persze, hogy félt. Minden normális szülő kíváncsi, hogy kikkel barátkozik a gyereke. Ezt ne vedd rossznéven tőle.
2011. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mostanában tele vannak a hírek azzal a feldarabolt tini fiúval. Ő is ismerte az elrablóját, a gyilkosait. Ne vedd rossz néven, hogy az apád félt téged. Inkább örülhetnél neki, hogy odafigyel rád és szeret.
2011. jan. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!