Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálhatta? Elsősor...

Ezt miért csinálhatta? Elsősorban férfiak véleményére lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Szakítottunk a párommal 3,5 fél után. Ezután minden nap beszéltünk, azt mondta, megbánta az egészet, hogy szakítottunk. Viszont három nap után haza vitt egy nőt... Végülis erre már nem lehet mondani, hogy megcsalt, de akkoris olyan érzés. Ezek után még azt mondta, hogy akkoris engem szeret. Akkor miért csinálta??? Ha már egyszer úgy volt, hogy kibékülünk?? Komolyan nem értem.
2010. ápr. 28. 13:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
* év után
2010. ápr. 28. 14:00
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

1. Neked ahhoz semmi közöd,hogy mit csinált.

2. Felejteni akart, vagy csak kettyinteni egy jót.

3. Kellett neki viszonyítási alap,hogy tudja,érez-e még valamit irántad..

4. kérdezd meg tőle.

2010. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
Tiszta mÓónika sóúúw
2010. ápr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem igenis van közöd hozzá, 3,5 évig az életed része volt..én így max. akkor venném vissza, ha már kitenné a szívét-lelkét.
2010. ápr. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Miért szakítottatok? Ő akart szakítani vagy Te?
2010. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Szerintem meg akkor nem lett volna közöm hozzá, ha nem hiteget. De így van. Ő szakított.
2010. ápr. 28. 14:15
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Én nő vagyok, de sajnos van egy hasonló tapasztalatom, ezért megírom.

Az én ex-pasim ezt azért csinálta, hogy kipróbálhassa, a másik nővel működik-e. Mivel nem működött, vissza akart jönni hozzám.

Tulajdonképpen ez a megcsalásnak egy formája, nem véletlenül érzed úgy. Először én is azt hittem, hogy nem az, ahogy írod, hogy tul. képpen már nem megcsalás, de aztán kiderült...

Csak akkor nem megcsalás, ha tényleg vége. Ha utána vissza akar jönni, akkor ugyanolyan megcsalás, mint egyébként.

2010. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, hogy rosszul esik, márcsak azért is, mert pár napra a szakításotok után már becsajozott. Tehát kvázi nem voltál túl fontos neki már a végén. Nyilván ahogy írtad is, nem beszélhetünk megcsalásról, de azért ez akkor sem jó érzés a másik félnek. Én ezek után biztosan nem hinném el egy szavát sem, hogy megbánta és vissza akar kapni. Ne engedd vissza.
2010. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: azért hitegetett, hogy legyen hova visszamenni, ha nem jön össze. Az enyém is ezt csinálta!
2010. ápr. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Talán felejteni akart,talán nem viselte meg az egész,talán bosszúból.Mi itt csak találgatni tudunk.Minden esetre valami oka csak volt annak,hogy szakítottatok,ergo,nem biztos,hogy szükségetek lenne a kibékülésre.Lehet,hogy jobb is nektek külön,főleg,hogy a párod már rögtön 3 nap múlva mással vigasztalódott.Nekem legalábbis van egy ilyen érzésem,de nem biztos,hogy csak egy variáció létezik,talán rá kéne kérdezned.Ezt így nehéz megmondani.
2010. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!