Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én miért nem lehetek beteg?...

Én miért nem lehetek beteg? Betegen miért nem kellek?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete szenved a vérnyomásom,kábább vagyok a szokottnál.Szombaton a klímától elkezdett fájni a fülem,ma napközbenre már annyira fájt,hogy hazajöttem melóból,mivel volt már ilyen régebben,megvettem a cseppjeimet,meg előszedtem a lidokainomat,mert ráment a fogamra is.

Ilyenkor 2-3 napig kimászni nem birok az ágyból (ágyban vagyok most is déltől).

Párommal lassan 4 éve együtt vagyunk,heti 4-5 nap nálam van meló után,itt alszik,majdnemhogy be van költözve.

De amint beteg vagyok picit is,olyankor ide nem teszi a lábát,vagy nyavalyog,hogy de neki is fáj a feje/szeme,akármije,és ne legyek már beteg,ő nem szereti ha beteg vagyok.

Mert nekem minden álmom a fájó fül (görcsölő vese,ájulásig alacsony vérnyomás,mikor mi).

De ha ő picit is meg van fázva akkor mézes tát főzzek,meg leveskét,meg borogassam,pátyolgassam.

Én meg hiába mondom előbb neki,hogy reggeltől nem ettem,nem birtam bemenni a boltba,mert a sirógörccsel a liftig örültem hogy birtam,nincs itthon semmi,és a konyhába se birok kimenni egy teát főzni.Erre ő sajnálja,gyógyuljak meg,de ő mit csináljon...

Mintha nem 8 perc alatt lenne itt kocsival,és mintha nem tudna teát/levestfőzni.

(egyébként meg magától csinál vacsit,minden házimunkából kiveszi a részét,imád)

Már tegnap is szarul voltam,de még leálltam neki palacsintát csinálni,mert azt kivánt reggelire és ő nem tudja forgatni...és még a "fáj a fejem ma nincs szex" tipusu se vagyok...

De engem miért nem lehet pátyolgatni ha beteg vagyok?

23/N


2011. jan. 24. 19:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
42%
A férfiak másképp gondolkoznak a betegségről, pusztán ez az oka. Ha ők betegek összedőlt a világ, de ha más beteg az nyilvánvalóan hipochonder :D Szokd meg, ez majdnem minden férfire jellemző :D
2011. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

de olyan nagy kérés egy pohár tea meg egy tál leves?


máskor bezzeg megfőz akármit,meg ittvan hakell hanem...

2011. jan. 24. 19:58
 3/27 anonim ***** válasza:
Mondom ez férfi mivolt, de szerintem ez jobb is így. Én megőrülök attól, ha ápolnak :D Én szeretek ápolni, na de hogy engem, az erős, büszke nőt :D Soha :D Viszont megértelek, de hidd el, ilyenek a férfiak :D
2011. jan. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Nekem ugy tunik, hogy magatol a betegsegtol tart, hogy nehogy elkapja vagy nem tudja aterezni, hogy ez masnak komoly fajdalom. Nem tudom, hogy idealis-e ilyen felfogaskulonbseggel egyutt maradni, mert ez masban is kijohet. Mit mondtal eddig neki? Nem mondtad neki, hogy rosszul esik? Mert honnan tudja, ha nem mondod...ferfi, nem kombinal ezen.
2011. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

nem fél hogy elkapja,fülgyulladás nem fertőző...otthon az anyaj náthás,azt el tudja kapni,mégis inkább ma ott alszik...

mondtam neki hogy éhes vagyok,de nincs semmi kész és a boltig se birok lemenni,mondtam hogy fáj a fülem,ráment a fogamra,a gyógyszertől meg hányingerem van..

mondtam neki hogy nem csak ő vágyik ápolásra ha beteg...

reakció? szerdán jön,addigra gyógyuljak meg...


másban nem ilyen,égről a csillagokat lehozná,de ha beteg vagyok...az katasztrófa...

2011. jan. 24. 20:20
 6/27 anonim ***** válasza:

elsőnek nagyon igaza van

nálunk is ez van!!

ha meg van fázva tényleg megáll a világ, de ha nekem van valami bajom bagatelizállja mindig!!!

2011. jan. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem tudja kezelni a helyzetet. Hívd fel, mondd meg neki, hogy éhes vagy, nem tudsz kimenni, menjen át, és vigyen kaját/főzzön. Ha utalgatsz, nem fogja megérteni.
2011. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott fulgyulladasom lenni (vagyis regebben sokszor volt) es tenyleg rossz, de ettol nem tudsz semmit fozni, elmenni valahova? Mit hasznalsz ra? Nekem a Flucinar kenocs nagyon jol bevalt. Addig szenvedtem, amig ezt fel nem fedeztem.


Es azota nincs fulgyulladasom, hogy nem azzal a palcikaval (fultisztito vattaval) tisztitom a fulemet.


En is hallottam 1-2 embertol, hogy ilyen a parja (ferfiak), hogy mikor beteg lesz a baratnojuk, azt mondjak, hogy ne panaszkodjon, nem nagy dolog stb...hat egyik sem valtozott meg. Ki kell fejezni, hogy neked ez milyen rosszul esik. Ha nem akarja megerteni a te szemszogedbol, akkor nem tudsz mit csinalni.

2011. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

otipaxot vettem,fülcsepp,és lidokain spré,hogy ne érezzem hogy átment a bölcsességfogamra

min 3 nap és elviselhető

de az első 2 nap szörnyű,olyan szinten fájt mire hazaértem (melóból 45 perc hazaérni busszal),hogy a liftben már összecsuklottam,bő negyedórán át sirógörcsöm volt,utána tudtam csak elkezdeni csepegtetni,fújni

Most már bezsibbadtam,még melóban bevettem 2 fájdalomcsillapitót is hogy kibirjam hazáig.


Fülgyulladásom a kocsiban a klímától van,szombaton túl erősen ment,annyiban hibás vagyok hogy nem szóltam,hogy ne olyan erősen fújassa már.


Már nem tudok szólni,7kor elment gép elől,hogy fáj a szeme meg a feje,kikapcsolja a mobilt éjszakára,vezetékesen érném el csak,de az anyja beteg,ugyis ő ugrana ki az ágyból betegen,hozzá van közel a vezetékes.

Rendeltem kaját,de ehetetlen:(

2011. jan. 24. 20:41
 10/27 anonim ***** válasza:
Esetleg neten nem tudsz pizzát rendelni? Azok általában finomak :)
2011. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!