Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem kapom meg azt a mértékű...

Nem kapom meg azt a mértékű törődést a páromtól amit szeretnék, ezért előbukkant 2szenvedélybetegségem is, amiket már egyszer sikerült leküzdenem. Hogyan legyek erősebb?

Figyelt kérdés
Nagyfokú szeretethiányom van,és mivel elégedetlen vagyok egy ideje,olyan dolgokat kezdtem el megint csinálni,amik romboló hatással vannak a személyiségemre,bűntudatom is van ez miatt,mert erősebbnek hittem magam.Nem tudnék most szakítani,mert ha egyedül maradnék most,azt nem bírnám ki.És nem is szeretnék,mert vele akarok lenni,viszont nem merem ezt a dolgot elmondani,mert elég égő lenne rám nézve hogy újra olyasmiket csinálok,amiken egyszer már sikerült változtatnom.Eddig büszke voltam magamra,de ez kezd mostanában meginogni.Nem szeretnék sem magam,sem más előtt kudarcot vallani...
2011. jan. 25. 01:16
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

13:28

Te nem dolgozol? Van olyan, hogy az ember feleslegesnek erzi magat,de az miatt, mert nem tud elni, tehat nem el az elete lehetosegeivel.

A parod dolgozik, s ha netan faradtan er haza, akkor valoszinuleg, hogy nem arra vagyik, hogy Teged kenyeztessen, vagy Neked kedveskedjen, hanem arra vagyik, hogy ledoljon es elvezze a csendet, s pihenjen!

Szeresd a parodat oszinte es onzetlen szeretettel, amikor nem varsz cserebe semmit.

Kezdjel el rendszeresen mozogni, legyenek baratnoid, jarj tarsasagba, s meglatod, hogy igy mar kevesebb idod lesz arra, hogy csak agyalsz es sajnalod onmagad!

2011. jan. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!