Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom elfelejteni egy...

Nem tudom elfelejteni egy első, nagy szerelmemet? Mit tegyek, hogy elfeljtsem? Neki már családja van, és 2 szép gyermeke.

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Majd jön egy új szerelem és a régi nem is lesz olyan fontos majd,főleg hogy családja van már.

Tartjátok a kapcsolatot?mert úgy nehezebb!

2011. jan. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard elfelejteni, hisz életednek egy gyönyörű szakasza hozzá fűz, és ez így van rendjén. A törekvésed, hogy elfelejtsd olyan, mint ha hátralévő életedből, már előre kiirtnád a szépséget, a szeretetet, a szerelmet, a kiegyensúlyozott életet, szóval ne csináld! Légy hálás a sorsnak, hogy Te, -sok más emberrel ellentétben, - megtapasztalhattad a mély igaz érzéseket, amik gazdagíthatják, szebbé tehetik az életedet. Közös sorsotok valahol ketté vált, de a nyom, amit egymásban hagytatok, mindkettőtöket gazdagabbá tett! Ne felejteni akarj, hanem elfogadni, hogy ennyi dolgotok volt egymással, és légy hálás, és mosolyogj, amikor erre gondolsz.
2011. jan. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Én majdnem belehaltam a szakitásba, de rögtön kerestem egy hasonló barátnőt (nem szerelmet) és az segitett. Felejteni tényleg nem kell, nem is lehet, de az évek majd csökkentik a fájdalmat.
2011. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első szerelmet sose tudod elfelejteni, de mindig véget ér.


Gondolj arra, hogy már régen történt, már biztos nem az, akibe beleszerettél, teljesen megváltozott, családja van, már sajnos nem téged szeret és tovább kell lépned. Gondolj arra, hogy biztos nem ő volt a nagy betűs nagy Ő, ha ő már megtalálta élete szerelmét és sajnos nem te vagy az. Neked se ő lehet. Lépj tovább, meg fogod találni az igazit.


Nekem az első szerelmemet azt hittem nem tudom elfelejteni sohasem, de rájöttem, hogy ő már nem is az, akit szerettem, hiába próbálnám visszakapni, ha vissza is kapnám, soha nem lenne ugyanaz, aki régen és semmi nem lenne olyan, ezért szépen lassan továbbléptem. Most 3 éve vagyok együtt egy olyan emberrel, aki lehet, hogy nem életem első szerelme volt, de, hogy életem szerelme, abban biztos vagyok. (:

2011. jan. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

09:31

Nagyon szépen írtál,egyetértek veled,csak mégis nehéz.

2011. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt egy "nagy első szerelmem"...még most is összeszorul a szivem néha ha a képeit nézegetem valamelyik közösségi oldalon...Én valahogy már úgy vagyok vele, hogy elfogadtam és azt kívántam legyen olyan boldog, mint amilyen boldog én szerettem volna lenni vele.


Furcsa, mert ezek a dolgok bennem maradtak. Viszont van egy párom már több éve akit még ennél is jobban szeretek és ragaszkodok hozzá, de ez "más"...

Igaza volt annak aki azt írta, ne felejtsd el, csak mosolyogj, találsz egy napon valakit, akivel nagyon boldog leszel és akkor nem kell ezen gondolkodnod már többet.


"Arra gondolunk a legtöbbet akit a leginkább el akarunk felejteni..."- hát ne akard elfelejteni.


Minden szépet:)

2011. jan. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem ne felejtsd el.

30, 40 , 50 , 60 évesen is összejöhetsz vele még, az Élet nagy rendező !!!!!

De gyereket szüljél nehogy hoppon maradj!

Ha neki is van mástól, neked is jogod van hozzá!!!!

2011. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha elhagyott, nem ő a Nagy Ő. A Nagy Ő-nek ugyanis van egy olyan tulajdonsága, hogy viszonozza az érzéseidet.
2011. jan. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele őt szereted vagy a szép emlékeket, a kellemes állmodozást arrol hogy milyen jó lenne ha együtt lennétek. Gondolj bele ha ő lett volna az igazi mért más emberrel alapított családott.
2011. jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok 100%-ig egyetérteni azokkal, akik azt írják, ha ez lett volna az igazi, akkor együtt lennétek, stb stb.

Valahol azt olvastam, hogy a nagy szerelmeket nem szabad tönkretenni a házassággal! Ez most hülyén hangzik, de általában a nagy szerelmek attól azok, hogy valami kifürkészhetetlen oknál fogva, soha nem tudnak kiteljesedni. (irodalmi, történelmi példák ezrei)

Ezzel nem mondom azt, hogy akiknek összejött, az nem is az igazi! Sőt, ha veszem a saját példámat, megvolt a nagy, nagy szerelem, és a párom egészen más, DE, nem cserélném el, a nagy Ő-re, ha ez így érthető.

Remélem tudtam segíteni.

2011. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!