Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy férfi, aki mellett...

Van egy férfi, aki mellett szép életem lehetne, mert első sorban jó ember. De?

Figyelt kérdés
Fizikailag nem vonz... nem tetszik a kinézete. Szó sincs róla, hogy csúnya lenne (sőt jóképűbb az átlagnál), csak nekem nem jön be. Együtt is voltunk 2 évet, de nem lettem bele "ugy" szerelmes. Igaz, még elég tapasztalatlan voltam, ő volt nekem az első. Azóta eltelt 3 év, és ő még mindig szeretne velem lenni. Menjek hozzá (mert ő még mindig ezt szeretné), vagy hagyjam és várjam a "nagy Ő-t", aki iránt nemcsak hogy szeretetet fogok érezni, hanem vonzalmat is..? Mert szerintem az is fontos.. Egyébként jó ember, dolgozik is, van egy félig felépített saját háza, meg kocsija. Szóval szolidan elélhetnénk aztán.. ezt csak azért irtam, hogy megértsétek, nekem ez nem feltétel, mert ha az lenne, akkor már hozzámentem volna.. De valahogy hiányzik az a plusz, nem tudom, mennyire lehet érteni hogy mit szeretnék mondani. Tudjátok, van a jó, és van a legjobb. Lehetne jó életem, de néha ugy érzem várjak a "legjobbra". Nem arra gondolok a legjobb alatt, hogy soha nem veszekednénk meg minden tökéletes lenne.. hanem inkább arra, amikor az ember tökéletesen meg van elégedve az életével, még ha vannak is néha nehézségek.
2011. máj. 2. 23:22
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Én nem érném be a szamárral a ló helyett, ha érted.

Soha, de soha nem érném be kevesebbel. Úgy érzeném becsapom magam, és a másikat is.

Azt pedig neked kell tudni, hogy neked elég-e ennyi, vagy többet akarsz.

2011. máj. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
22%
Igen várj az igazira kb. 60 éves kordig! Sokan azt csinálják és utána rínak hogy miért lettek vénlányok.
2011. máj. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
69%

Az már rég rossz hogy ottvan a DE.Egyébként jó ember, dolgozik is, van egy félig felépített saját háza, meg kocsija.ÉS?

Dönts el miért akarsz kényszerből házasodni,dugni házért,kocsiért,jólétért,vagy elhagyod,és várod aki iránt éreznél is,a pasit te csak kihasználod,ne hülyítsd tovább.

2011. máj. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
90%

én kivártam. 28 évesen találtam rá. azóta is 6 éve boldogan élünk,ma is szerelmesek vagyunk egymásba. az oké h x év után átalakul a kapcsolat. de ha így is indul...


ne érd be kevesebbel,mint ami boldoggá tesz

2011. máj. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
58%
amúgy inkább vénlány legyen valaki,mint büdös k*rva aki pénzért megy férjhez.
2011. máj. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Második válaszoló! Kérlek olvasd végig amit írtam!!
2011. máj. 2. 23:29
 7/35 anonim ***** válasza:
Ha meg van még benned a vonzalom,akkor igen,kezd Vele újra.Egyáltalán nem biztos,hogy eljön az a mindent elsöprő,igazi hatalmas szerelem.Van akinek jön,van akiknek soha nem.Ha a vonzódsz hozzá,kedveled,jól érzed magad Vele,és Ő is kedves,és jól megvagytok,akkor szerintem maradj mellette,főleg,hogy azt írod,Ő szeret Téged.Nagyon nehéz olyan férfit találni,aki tiszta szívből szeret egy nőt,tiszteli is.Szerintem adj időt magadnak újra,és biztosan jönni fog a szerelem is iránta.Ha meg mégsem,még mindig lesz rá időd várni a nagy Őt.
2011. máj. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Bocsánat, harmadikat akartam írni!
2011. máj. 2. 23:31
 9/35 anonim ***** válasza:
85%

Nehéz kérdés. Én is szoktam ilyesmiken agyalni.


Szerintem attól is függ a válasz, hogy hány éves vagy. Mert azért nem mindegy, hogy húszas éveid elején jársz vagy jóval később...


Magamból kiindulva én ezt nem tenném, mármint nem kötném össze az életem ilyen típusú pasival. Mégpedig azért, mert magamat ismerve előbb-utóbb tuti megcsalnám olyannal, aki fizikailag nagyon vonz... És hát ez nagyon nem lenne gerinces vele szemben, nem érdemelné meg. Úgyhogy inkább bele se mennék egy ilyen kapcsolatba.


De ez én vagyok, lehet, hogy te más típusú ember vagy, ezt te érzed.


Kívánok sok sikert a döntésedhez!

2011. máj. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
58%
Harmadik vagyok,elolvastam és án őszinte vagyok,te csapod be magad,ha azt hiszued jó életed lenne,anyagilag biztos de érzelmileg nulla,ha már így idul azt kár erőltetni.A sex jó vele,mert ha fizikailag nem vonz akkor kétlem hogy működne az ágyban a dolog.
2011. máj. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!