Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltok ezen a szép...

Mit csináltok ezen a szép szombati napon?

Figyelt kérdés
2011. jan. 29. 11:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem régen keltünk fel, összeütök egy gyors ebédet, aztán irány Egerszalók, este 10-ig ki sem jövünk a forró vízből!
2011. jan. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Most ebédeltem. Élvezem, hogy hétvége van, szóval: pihenek, olvasok, dvd-zem, este barátaink jönnek (egy 10 éves kislány és az anyukája), vagy mi megyünk hozzájuk. :) Szép idő van - süt a Nap -, szóval még egy jó nagy séta is belefér.
2011. jan. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Az tök jó. Én Tőserdőre mennék ma, mert már rég voltam és bejárnék egy ösvényt pár emberrel(barát, unokaöccs, barátnő) . Aztán kecskemét fele jönnénk haza és megállnánk a mekibe. Vennék egy BigMac menüt meg egy epres MacFlurit. Elbeszélgetnénk meg ilyenek. Ha mondjuk te más fele laksz, válassz egy hasonló erdős, tavas, vagy folyós helyet ahol el lehet nézelődni. Mi tőserdőn mindig játszunk az unokaöcsémmel egy kis játszótéren.
2011. jan. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egész nap ki sem mozdulok. Pihenek, tanulok, olvasok, verseket írok. :)
2011. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%

Én most reggeliztem. Mivel még visszavan egy vizsgám egy nagyon nehéz tárgyból, kiverem az álmot a szememből, elpakolok, aztán tanulok orrvérzésig, de legalább hajnali 2ig. Közben lesz egy szünet, amikor ebédet főzök, meg estefelé tornázom is egyet.

Mivel a párom elutazott, szerencsére egyedül vagyok, senkire nem kell tekintettel lennem :D

2011. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Reggeliztem, porszívóztam, elrámoltam a szobámban. Most megyek majd fürdeni, hajat mosni. Utána hajszárítás, körömfestés, öltözés, találkozom valakivel. Utána koncertre megyünk. Elég ideges vagyok miatta.
2011. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
90%
Megreggeluztünk,párom elment a nagyijának segiteni fátvágni,én elmentem boltba,főzök finom ebédet mire hazajön,kis rendet is rakok,délutánra kinéztem egy répatorta receptet nasinak,aztán délután együtt a tengerimalacokat szétválasztjuk valahogy helyileg.Utána semmittevés hétfő reggelig
2011. jan. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
ezen a szép szombati napon? vállalkozástan tételeket dolgozom ezerrel ki:( Közgazdaság helyett ebből vizsgázok,és ezt csak most közölték velünk..:( 3 éves anyagot kell feldolgoznom:S
2011. jan. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még visszafekszem, mert alig pár órát aludtam. Férjem valamikor délután hazaér, akkor majd váltunk és ő alszik, mert eléggé kóma volt reggel.

Takarítok, valamelyikünk főz. Kellene valami program is, de annyit ültem gép előtt, hogy ülős-néző program kilőve (mozi, színház). Szívesen csinálnék valami mozgalmasabb, esetleg szabadtéri dolgot, de reggel semmi okos nem jutott eszünkbe.

Ja, meg kellene szövetnadrágot és garbót vennem... fogalmam sincs hol érdemes keresni, mert utálok vásárolni, a plázák körbejárása nem tenne jót. Nem tudtok véletlenül konkrét boltot javasolni, hogy ne kelljen annyit nézelődni, hanem direkt oda tudjak bemenni? (Bp.)

2011. jan. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
84%

Voltam boltban, kajáltam, most meg takarítanom kellene, és a szakdogámat írni. Vagy legalább olvasni hozzá, vagy valamit.

De nagyon fáj a fejem, úgyhogy szerintem inkább megnézek egy filmet. :D

2011. jan. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!