Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok a gyerkőccel...

Mit csináltok a gyerkőccel ebben a szép időben?

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Nalunk most epp pocsek az ido, de mikor szep ido van setalni szoktunk :)

5 hetes baba anyukaja

2010. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17 hónapos a fiam. Mi képeskönyveket nézünk, zenét, mondókákat hallgatunk itt a neten, ruhákat válogatunk, itt bent is motorozik, körbe-körbe a lakásban, jön velem mosógépet pakolni, teregetni, de azért ki is megyünk, ha felébred az alvásból. De általában ilyenkor is a babakocsiban alszik, és a teraszra kitolom, addig is jó levegőn van.
2010. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 hónapos a lányom. Már alig bírunk ittbent lenni, gondolom ezzel mindenki így van. Mindig próbálom lefoglalni valamivel, csak pár óra után nekem is elfogynak az ötleteim.
2010. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
11 hónapos a fiam és már 3 napja nem voltunk sétálni, mert itt nálunk szombat óta folyamatosan esik az eső. Próbálom lekötni a figyelmét, sokat játszok vele, jönnek a mamáék ők is játszanak vele, aztán estefelé hazajön apa...így eltelik a nap. Már nagyon várjuk a jó időt!
2010. máj. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Másfél éves a lányom, dögre unatkozunk. Vagyis én, a lányom jól van, eljátszik magában. Nincs túl jó kedvem, nem szokott megviselni, ha be vagyunk zárva, de ma nagyon.
2010. máj. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szombaton nem volt programunk, majd meg hülyültünk, a manó üvöltözött egész nap. Alig vártuk h este legyen. Vasárnap reggel ultra korán kelt és szörnyű volt. Kínomban elvittem az Auchan-ba, ez nagyon bejött, élvezte és kifárasztotta. Délután jött a felmentősereg, egy halom rokon, ami szintén jól lefoglalta a Törpeszörnyet. Ma is korán kelt és üvöltözött, gyorsan elvittem zenebölcsibe, szintén teli találat. Úgy kiütötte magát h több mint 3 órája alszik. Ha felébred és még mindig zizi elvisszük játszóházba életünkben először. 19 hónapos és ketten sem bírunk vele itthon. Annyira megviseli az idegeit a hidegfront hogy szinte magán kívül van. :(
2010. máj. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!