Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék felvenni egy másik...

Szeretnék felvenni egy másik keresztnevet a meglévő kettő mellé. Lehetséges három keresztnév felvétele?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok elkerülni bizonyos ujjal mutogatásokat, amiket ezzel kivédhetnék, de nem szeretném elveszteni a szüleim által kapott két keresztnevemet sem, érzelmi okokból.
2011. jan. 30. 15:18
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"Nos, lány vagyok valóban, de nem tehetek róla,"

Már rég nevettem ekkorát.

De a másik mondatod sem rosszabb: "a nevemet a szüleim adták, de arról sem ők tehetnek"


Ne hagyjál tudatlannak bennünket. Milyen név lehet az, ami ekkora gondot jelent?

2011. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kandisz Nóra a neved vagy mi?
2011. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Á csudát. Ennél sokkal rosszabb. Sajnos nem írhatom meg nektek sem.
2011. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
miért nem csak nem lehet olyan gáz...
2011. febr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Látod, direkt cikiznek. Gondolom ugyanez lehet az életben is. Csak te magad okozol magadnak problémát ezzel. Ha nagykorú vagy, akkor hivatalosan is változtathatsz nevet.
2011. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Az én lányom is két nevet kapott, de remélem kicsit sem fog ragaszkodni hozzájuk, ha gondot jelentenek neki. Azért adtam neki ezeket, mert nekem tetszettek, de azt még nem tudhatom neki megfelelnek majd vagy nem. Innentől viszont már az ő neve, az ő döntése, hogy mit kezd vele. Nem örülnék, ha azért lenne bűntudata, mert nem meri lecserélni azokat amiket tőlem kapott.
2022. okt. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!