Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszik sok embernek...

Miért nem tetszik sok embernek a virágnév, mint keresztnév?

Figyelt kérdés
Sokan megdöbbennek hogy virág nevet akarok adni a gyerekemnek. Ők nem adnának. Pedig nekem tetszik a Kamilla. Mi baj a virágnevekkel?
2011. aug. 22. 18:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a Kamilla tetszik, de a többi virágnév nem. A virág az virág az ember az ember. Egyébként különösebb magyarázatom nincs arra miért nem tetszenek, csak egyszerűen nem szimpatikusak.
2011. aug. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

én meg pont azt a nevet akarom adni majd, hogy Virág:)

És ellenoldal vagyok, a virágnevek szépek. De csak lánynak, pl.a Jácint az már.. nem:D

Meg amúgy se más mondja már meg neked, hogy mit csinálj. Csak a párodnak hagyj beleszólást!:)

2011. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 monster under yo bed ***** válasza:
59%
A virág az virág, a keresztnév meg keresztnév. Nem jó keverni a kettőt.
2011. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Van egy kecskénk, Kamilla. :)
2011. aug. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
ilyen alapon kutyanevet is adhatnál. inkább adj szegény gyereknek emberi nevet..
2011. aug. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát nem tetszhet mindenkinek minden. Azért ez nem általános szerintem. Nekem pl. a Flóra név tetszik.
2011. aug. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

szerintem szép név a Kamilla,meg vannak még nevek amik tetszenek(Margaréta,Rózsa,Jázmin)de pl. Ibolya nem tetszik.

amúgy meg te döntésed ne foglalkozz mással,mindenkinek más a szép név.

2011. aug. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
A Kamille nekem is tetszik, arról nem egy virág jut eszembe, de pl. Rózsának nem nevezném a lányomat (nincs a névvel semmi bajom, de a saját gyerekemnek azért nem adnám)
2011. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
60%
Pont most akartam írni hogy nekem csak a Kamilla tetszik :) A többi anyira nem.A Kamillát talán még én is adnám a lányomnak és nem nagyon érdekelne hogy megdöbbennek.Nem hiszem hogy bármi baj lenne ezzel a névvel.
2011. aug. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 *Glissade* ***** válasza:
67%

"A virág az virág, a keresztnév meg keresztnév. Nem jó keverni a kettőt."


LOL, lenézitek a virágokat, vagy mi bajotok?:D

Én imádom a virágokat, mert mindegyik nagyob szép, és tetszene, ha egy virágról neveznének el:)

Szerintem nincs ezzel semmi baj:)

Nagyon szép egy kislánynak virág nevet adni, nyugodtan nevezd el Kamillának:)

2011. aug. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!