Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám megoldani, túl...

Hogy tudnám megoldani, túl lenni rajta?

Figyelt kérdés
Lehet, rossz kategória, de nem tudom máshová tenni. Kicsi koromtól félek, nagy a fantáziám, meg tudok ijedni minden olyan dologtól, amiről én is tudom hogy nem valóság, és lehetetlen, mégis rettegek. Már asszony vagyok, de még mindig nem múlt el ez az érzés, félek éjszaka a sötétben, egyedül a lakásban, annyira kellemetlen, van, hogy megmozdulni sem merek, ha a sötétben fura hangot hallok. Most is egyedül vagyok otthon, már sötét van kinn, és a férjem még dolgozik, nem tudom mit találjak ki, hogy ne féljek. Volt már így valaki? Hogy oldotta meg?
2011. jan. 31. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele,nem szeretek egyedül lenni éjszaka és sötétben lenni végképp nem,de legyűröm magamban és elfoglalom magam.Nézek egy filmet,főzök,itt járatom a szám :) Zárd be az ajtót és nyugi. A férjed hamarosan hazaér,nem lesz semmi gond.Kapcsolj fel minden lámpát és csinálj valamit,amit szeretsz.
2011. jan. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor más is van így. Azt hittem, már orvoshoz küldötök majd...Huh :)
2011. jan. 31. 18:12
 3/7 tetris ***** válasza:
Ha bekapcsolod a tv-t az nem segít? Talán nem éreznéd magad olyan egyedül.
2011. jan. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A számítógépezéssel foglalom el magam, horgolok, írogatok, már mindent csinálok, de közben jár az agyam. Nincs TV-nk.
2011. jan. 31. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Mikor ér haza a férjed?

Kapcsolj zenét,az megnyugtat és nem fogsz figyelni minden apró zörejre.Még csak fél 7 van. Ha kinézel,biztos látod,hogy sokan most mennek haza a munkából vagy épp a boltba.Még nincs ám késő,csak sötét.Ezért nem szeretem a téli napokat,mert túl korán sötétedik.

Van háziállatotok?

Családiban vagy társasházban laktok?

2011. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Most ért haza :)

Elég félreeső falusi házban lakunk, kint van kutyus meg macsek, de kint nem is félek, csak bent, szekrények, sötét zugok, brrr....

2011. jan. 31. 18:56
 7/7 anonim ***** válasza:
uhh.hát nekem ez pont fordítva van.Bent nem félek.Viszont kint igen.: D Vagyis jobban: p
2011. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!