Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha hiányzik a...

Mit tegyek, ha hiányzik a szex? Sajnos most egy rémes perióduson megy át a kapcsolatunk, emiatt nincs köztünk nemi kapcsolat.

Figyelt kérdés

Rengeteg feszültség van köztünk, sok félreértés, veszekedés van a mindennapjainkban, de egyelőre még küzdünk magunkkal, és az érzéseinkkel. Ez a kritikus 7. évünk együtt. Elhagyni nem akarjuk egymást, mert még nem katasztrófális a helyzet, viszont nekem nagyon hiányzik a szex!

Én nem vagyok a békülős szex híve, inkább annak, hogy előbb tisztázni kell a helyzetet, ami ugye egyelőre nem megy. Talán nem is tudtok tanácsot adni nekem, de azért próbálkozhatnátok!


2011. febr. 1. 10:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
hűű pedig a békülős szexnél nincs jobb :D
2011. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem vagy a békülős szex híve,akkor nem tudom mit lehetne csinálni!Esetleg valami párteráiára elmenni,mert bár nem tudom milyen rendszerességgel szexeltek,de ez nem normális dolog!Persze meg lehet szexnélkül is lenni,de szerintem azért egy normális kapcsolatban kellene működnie!Te vagy a férfi vagy a nő?Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek nyilván.De mióta nem szexeltek,ha igen akkor mennyit?Ha megkérdezhetem?!
2011. febr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
66%
tehát együtt vagytok de nincs sex... hát ez érdekes.ha hiányzik a sex akkor lehet kezdeményezni, még az is lehet hogy a problémátokat jobban meg tudjátok oldani utána. felesleges makacskodni , ha nem tetsztek lépéseket akkor ennek a kapcsolatnak annyi lesz.
2011. febr. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom te vagy a lány.Nekünk is volt ilyen a párommal, de nálunk csak olaj volt a tűzre a "sextelenség".Ugyanis én még ingerlékenyebb lettem a sexhiány miatt.

Pár nap múlva letepertem a nem tiltakozó barátnőmet, és utánna már nem volt gond, mindenben igazat adtam, és tovább léptünk inkább.Szóval....

2011. febr. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
www.visszaszerzemaszerelmem.hu
2011. febr. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány. Képtelen vagyok kezdeményezni, amíg haragszom rá! Ő meg makacs. Ebben az évben még csak egyszer szexeltünk. Én is feszült vagyok a "nélkülözés" miatt.
2011. febr. 1. 11:12
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Na akkor nagyon gyorsan mász rá a párodra, mert baj lesz így belőle!Engedj most te, és amikor vége az aktusnak, akkor más lesz minden, de ilyen felspanolva.....,csak rosszul sülhet el.
2011. febr. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! most sokan lehet lefognak szólni engem ezzért de ahol már csak veszekedések feszültség van egy kapcsolatba testileg egyikötük se közeledik a másikhoz ott már nagy gondod vannak mert ha még tudnátok beszélni a broblémákról de sajnos van egy olyan érzésem hogy, ti már ebbe a kapcsolatban sem te se a párod nem boldog.Hanem a megszokás tart össze titeket.Pedig hiddel kedves kérdező ez csak rosszabb lesz! Sajnos elég jól ismerem ezt a helyzetet.
2011. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van a többieknek. Én amúgy nem hiszek ebben a kritikus 7 év dumában. Problémák mindig vannak és lesznek. És nem jó ezzel takarózni hogy 7 .év stb..Meg kell oldani a problémákat. Én inkább azt mondanám a helyedben a 7 év a legboldogabb év lesz a kapcsolatunkban és erre gyúrj rá, még vissza van az év nagy része, Hogy ezt mondhasd év végén. Gondolom nem úgy volt hogy dec 31-én éjfélig jó volt minden és éjfél után bumm 7.év és minden rossz.
2011. febr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ő nem kezedeményez és eddig sem tette,akkor most sem fogja.Úgy hogy szedd össze minden energiádat és sértődést duzzogást,haragot félre téve teperd le szépen,ahogy annak a rendje.Mindent vessél be és hozd meg a kedvét,hogy legközelebb ő teperjen le téged!Most kénytelen leszel neki elnézni a dolgokat,mert ez cs gyürűzni fog tovább és majd még jópár hónapig nem fogtok szexelni!Én tudom én is így voltam!
2011. febr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!