Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szex? Lehet ebből "normál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szex? Lehet ebből "normális" kapcsolat?

Figyelt kérdés

Régen munkatársak voltunk,már akkor is vonzódtunk egymáshoz,de semmi nem történt! Kiesett 10 év,majd neten beszélgetni kezdtünk...tali lett belőle,ami egy csókkal végződött!Következő talinál szex! Azóta rendszeresen találkozunk,nála alszom,jókat szexelünk! Az érzelmi részéről annyit,hogy ő mondta,hogy az együttléteinkből észre lehet venni,hogy valami megváltozott,csak nem beszélünk róla! Napi szinten beszélgetünk vagy neten,vagy sms-ben!Volt már,hogy kézen fogva sétáltunk...

Csak az a bökkenő,hogy állítása szerint sokat csalódott,a kapcsolataiban mindig ő volt az,akit átvertek...és most fél kimutatni az érzelmeit,nem akar újra szenvedni! Azt mondta,hogy nem akar komoly kapcsolatot egyenlőre...és nem tudja hogy ez változni fog-e? És ha egyáltalán változni fog a hozzá állása..az mikor jön el! Én viszont szerelmes lettem...Nem tudom,hogy maradjak-e még mellette...és várjak,hátha megtörik a jég...vagy hagyjam a fenébe?


2011. okt. 27. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd a fenebe! Ez egy idiota kamu szoveg, amit beakar meselni neked. De, ha tevedek, akkor sem normalis dolog neked turni mas nok hibaja miatt. Menjen pszichologushoz, s ha mar rendben van probalkozon ujra.
2011. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,mond el neki,hogy közbe te nagyon megszeretted,és nem akarod igy folytatni tovább.Többre vágysz és ha ezt neked nem tudja megadni akkor sajnos ennyi,mert ezzel csak te fogsz kikészülni
2011. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ebből se derül ki ,hogy itt ki a nő
2011. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én 29/L

Ő 30/F

2011. okt. 27. 10:39
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, megvezetnek!
2011. okt. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Akkor elmondom:


Normális férfi képes túllépni a csalódásai felett. Ha mást nem segítséggel. A szöveg amit a barátod leadott 2 céllal mondhatta neked:

Az első verzió, hogy érez irántad valamit, talán még szeret is. De ő most babusgatásra vágyik, hogy a nő teperjen a kapcsolatba és ha valami nem a kedve szerint alakul, akkor nyugodtan otthagyhat, kiléphet hiszen "sérült a kis lelke" nem akar még több bánatot. Ebben az a rossz, hogy te megtehetsz mindent, ha valamit elrontasz repülsz.


Második verzió: a férfi így adja tudtodra, hogy nem kíván erős kapcsolatot veled. Itt egyértelműen szexre megy a játék.


Szóval én egyik esetben sem javaslom neked ezt a kapcsolatot, mert el is mélyül... instabil férfival nehéz boldog párkapcsolatot kialakítani. Ő sosem lesz biztos magában, mindig kell neki az abajgatás, a pozitív megerősítés különben hisztizik, menekül. És ezt egy épp eszű nő sem bírja sokáig. Megkezdődnek játszmák, a kinek volt igaza...


Én a helyedben óvatosan kezelném a helyzetet, és nem ringatnám magam hiú ábrándokba. Lehet, hogy kialakul valami mélyebb, talán rendes kapcsolat is... de amint elmúlik a rózsaszín köd már kevésbé lesz kívánatos számodra az a helyzet amit annyira vágytál.


22/L

(tudom, hogy hozzád képes fiatal vagyok, de elvált szülők gyermeke, és apám és anyám oldaláról is tapasztaltam ezt-azt, szóval a szituációdat jól ismerem)

2011. okt. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 menta34 ***** válasza:
100%

Azt figyeld meg, hogy szex után milyen, hogyan viselkedik. Ha csak szexre kellesz, akkor utána megy a dolgára, távolságot tart, stb. Ha több is lehet akkor ezt kevésbé érzed (picit mindenképp érezheted, az normális). Ez persze még nem garancia semmire, szerintem sürgetni vagy döntést várni tőle se jó, talán a legjobb megoldás ha hagysz neki időt, te pedig annyit adj magadból, és annyi kényeztetést várj el tőle, hogy ha holnap elküld ne legyen olyan érzésed, hogy kihasználtak.

Szerintem:)

2011. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd a sz@rba. Ez csak egy kamuduma, hogy legyen aki megszeretgesse, meg legyen kivel kefélni. De ha tényleg ennyire szereted akkor mond el neki, hogy mit érzel. Ha nem fog pozitiv irányba változni a dolog akkor h a gy d o t t.
2011. nov. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tseppkoe ***** válasza:

Nehogy már otthagd ilyen

előre-agyalás miatt...

Várni, várni..!

2021. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dominica0907 válasza:
A munkatársammal nem akartunk komoly kapcsolatot, mindkettőnknek akkor ért véget egy hosszútávú kapcsolata. Tetszettünk egymásnak, a kémia működött, az elköteleződés egyikőnknek sem. Estétől reggelig tartott a kapcsolatunk ez így működött is egy darabig, aztán úgy alakult hogy ő lett a férjem és a három gyermekem édesapja... :)
2022. júl. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!