Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyelltétek-e már a családta...

Szégyelltétek-e már a családtagotokat a viselkedése miatt?

Figyelt kérdés
Esetleg olyannyira, hogy miatta nem hívtatok hozzátok senkit,mert annyira bunkó, flegma, lenéző volt, hogy legszívesebben már elsüllyedtetek volna szégyenetekben?
2011. febr. 1. 21:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

mióta eszemet tudom, ez van...egyetemista vagyok már, de soha egy barátnőm nem jött át hozzám, és a barátaimat (pasik) sem hoztam haza soha...az csak hab a tortán, hogy ők sem érdeklődnek soha...


21L

2011. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Igen, volt rá példa,gyerekeim apja pl. Meg is szakítottuk a kapcsolatot, s sokkal jobb, hogy nem kell más miatt szégyenkeznem, s a gyerekeim sem látják ezt az élethez való hozzáállást.
2011. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Én pl nem merek elmenni anyóssal étterembe.. úgy eszik mint egy disznó.

De sógornőm meg nem hív hozzájuk már évek óta senkit, mert hiába takarít az anyja helyett úgy néz ki lakásuk mint egy jobb angol turi és a szemét domb keveréke, mert anyós mnidnet halmoz.

2011. febr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

hogyne

apám

nem is sűrűn járok vele sehová :(

2011. febr. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
52%
nekem keresztapám ilyen a unokahugommal gimis és ha megy iskolába és véletlenül elalszik akkor kocsival elviszi aztán kiszáll megvárja míg elsétál v 10-15 métert és kiabál utánna, hogy " Ügyes legyél drága kislányom, ötöst hozzál apuci legyen rád büszke :D:D:DD " ő meg úgy tesz mintha nemis ismerné xDD.. mit lehet ienkor tenni..
2011. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos nálunk is van ilyen, nem is egy.
2011. febr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

Hál istennek nálunk nincsenek ilyenek a családban, és ezt azt hiszem büszkén mondhatom:)


22l

2011. febr. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Én se hoztam haza soha senkit, egyszer jártak nálam a barátaim, akkor se én hívtam őket csak felhívtak hogy erre járnak és beugorhatnak-e. De akkor apám nem volt otthon, őmiatta nem hozok haza senkit. Iszik, és ha iszik akkor minősíthetetlen módon tud viselkedni. épp elég nekem meg anyámnak elviselni őt olyankor, a föld alá süllyednék, ha mindezt valaki még látná is.
2011. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

Van hát! Apám!

Büdös, koszos, tudálékos okostojás, de nem ért semmihez.

Tiszta ciki!

24N

2011. febr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Van. Nem nagyon merek idehívni semmilyen barátomat. Egyszer még általánosba eljött 2 osztálytársam, nekik elmondott rólam mindent. A volt barátommal 2 évig voltunk együtt, de amikor itt volt ,anyám úgy csinált mintha hozzá jött volna. Egész végig szinte amíg itt volt ott tartotta a nappaliba és beszélgttek, természetesen rólam. Anyám amikor kifogyott a "valós" témákból kicsit fellendítette a dolgokat és kitalált, hozzárakott meg nem történt eseményeket. Esetleg a valósakat kicsit kiszínezte. Azóta volt itt 2 barátnőm. Ők csak 2-szer voltak itt , velük ugyan ezt eljátszotta. Régen is mindig kérdezte hogy miért nem hívom el a barátaimat, nem akartam megbántani és aztán egyszer elmondtam neki hogy miért. Letagadta hogy ezt csinálja, gondolom nem veszi észre magát. Lehet hogy csak vendégszerető akar lenni és nem akarja unatkozni hagyni a vendégeket, de azért rádöbbenhetne hogy nekem rosszul esik ez amit csinál. Ha elhívok valakit akkor magamhoz hívom nem azért hogy ő beszélgessen velük...
2011. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!