Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálajak ha hazudott a...

Mit csinálajak ha hazudott a párom egy jó ideje? Megbocsássak neki?

Figyelt kérdés

Kiderült hogy a hátam mögött cigizik. Többször is kérdeztem tőle már,de mindig az volt a válasz mert a (munkahelyen többen is cigiznek) hogy ő nem hanem a többiek!

Amikor itthon volt soha nem gyútott rá! Most teljesen véletlenül kiderült a munkatársa feleségétől hogy ő amikor látta mindig cigizett!

Most összevesztünk és mondtam nem visselem el ha becsapnak és hülyének néznek!

És még most is ő van megsértődve,goromba!

Már nem hiszek neki! :(

Van gyerekünk is már.


2011. febr. 3. 13:19
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz, valszeg a férjed elég érettlen és inkább úgy gondolkodik, h. amiről nem tudsz az nem fáj...

Csak kérdés az h. te tiltottad neki és ezért hazudott, vagy te megengedted volna . dohányozzon ha ő azt akar.

Mert én ismerek olyan párt ahol a nő teljesen nyugodt és imádja a párját h. nem csinálja azt amit régen, de szegény lány ha tudná a párja ugyan úgy csinálja csak nem mondja meg,mert tudja h. a lány nem szereti ha rágyújt...

Szerintem beszélj vele.Mond meg neki h. nem az zavar h. dohányzik,hanem h. nem bízott meg benned és nem tisztelt meg azzal h. őszinte, főleg ha szeret.Ha meg nem szeret akkor lehet azért kamuzot(bár ez kizárt).Beszélj vele, adj neki még 1 esélyt, bár nehéz lesz ezek után bízni benne,de ezt csak te érzed h. hogy tudsz vele együtt élni

2011. febr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
28%
Felnőtt ember. Ha cigizik, cigizik. Én se szeretem a cigit. Az is lehet, hogy nem tudnék együtt élni olyannal, aki cigizik, még sosem próbáltam. Viszont nem vagyok a párom apukája, anyukája. Nem én mondom meg neki mit tehet és mit nem. Azt mondom meg neki, ha engem zavar valami. Tehát ha Te eddig nem vetted észre, nem volt büdös a szája, otthon nem gyújtott rá, akkor minek is ez a cirkusz?
2011. febr. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagy te az anyja, hogy titkolnia kelljen előtted hogy cigizik. Valamiért mégis megteszi. Talán engedned kéne neki, és akkor nem kéne hazudnia.
2011. febr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
56%
ÚÚÚristen....nem a gyereked, hanem a férjed....tudod kinek kéne egy ilyen pasi...vagy egy ilyen nő....
2011. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
48%
Legalabb megtisztelt azzal hogy nem elotted, a lakasban cigizik. Nem hazudott, csak nem mondta meg az igazat. Hagyd beken, hadd szivja, ha akarja. Nem rontja neked es a gyerek levegojet. Tovabb b.sztatod, rosszabban fog elsulni minden.
2011. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
48%
Akkor szokás titkolózni, ha a feleség olyan hárpia, aki minden miatt veszekszik. Én is egy rakás dolgot titkolok az asszony elől, mert nem akarom a fél életem átveszekedni.
2011. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
30%

Az, hogy a hátad mögött csinálta, azt jelenti, hogy szenvedélybeteg és nincs akaratereje.

Az, hogy ez most kiderült és ő van megsértődve, azt jelenti hogy hülye.


Akaraterő 0 és még hülye is. Én elküldeném a szarba de nyilván ez nem ilyen egyszerű, szóval tedd azt amit ilyenkor mindig javasolni szoktak: üljetek le és beszéljétek meg.

2011. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Sajnos az van hogy ő már régen cigizett és ő is tudta hogy le kell szoknia,mert az már nem fér bele a keretbe! És most mindent tagad. hogy ő nem is pedig a csajszi azt mondta amikor ő látta saját cigije volt és kaja után és kávé után is cigizett!

Most az is fáj hogy becsapott és az is hogy nem vallja be.Ő olyan típus hogy soha semmiért nem kér bocsánatot! És én hiába magyrázzom el neki,hogy ez nem jó ő mindigaz ő oldaáról nézzi! :( Nemtudom hogyan kezeljem!

2011. febr. 3. 13:30
 9/30 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem vegyél neki egy elektromos cigit. 20 000 forint, de szerintem ő ennyit havonta elszív sima cigiből. Így pénzt spóroltok, nincs sértődés, ő szívhatja a házban is, nem zavar senkit, stb.
2011. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
15%
Ne haragudj, de azt kell h mondjam, h a férjed egy töketlen pasas.Gondolom dolgozik, keres, akkor meg milyen jogon szólsz bele, h mire költi a pénzét?Így is tök jó fej, h otthon nem gyújt rá, most komolyan, ez neked ekkora csapás, hogy néha cigizik?Nem a kocsmában ül, vagy ilyesmi.mondjuk nekem az verte ki a biztosítékot, hogy úgy beszélsz róla, mintha az anyja lennél...
2011. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!