Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap szakítottam a barátomma...

Tegnap szakítottam a barátommal, mert hazudott nem is először és megcsalt. Le nem feküdt a csajjal, de csók és tapogatás volt. Megbocsássak?

Figyelt kérdés
Ma egymás fejéhez vágtunk mindent emailben. És most pihenőt tartunk. Az a bánatom, hogy tudom, hogy egy csomó mindent én csesztem el, és ezért menekült tulképp a csajhoz, mert régen eszébe sem jutott volna. És meg tudnék változni, csak nem tudom, megtegyem-e, mert a szemembe hazudott. Hétközben nem tudunk találkozni, mert egyetemen vagyok, de általában péntek-szombat-vasárnap találkozunk. Elég sokat is veszekedtünk az elmúlt egy évben kb, de ő szeretné folytatni és megbánta elvileg amit tett. Szerintetek ha változtatnék a hibáimon akkor megpróbálhatjuk újra? Ő az első barátom, nem tudom, hogy megéri-e, érdemes-e, de azt tudom, hogy majdnem 3 évig voltunk együtt és rettentően hiányzik :(
2009. dec. 31. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindkettőtöknek helyre kéne a hozni a dolgokat változni és megbeszélni ki miben hibázott. Kis szünetet tartani hogy rájöjjetek szeretitek-e még egymást.

Ha ez mind megvolt és úgy érzitek érdemes újra belevágni mert nemtudtok egymás nékül élni akkor persze :)

De hogy egy kapcsolat elromoljon mindig két fél kell. Sosem egy ember hibázik.

2009. dec. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi lesz ezek után nem most hanem fél évvel később szerintem akkor is ez lesz amit leírtál.
2009. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ!

Milyen hibáid vannak? Te ismered el, vagy csak a pasid fogja rád az ő tökéletlenégeit?

Nem mindegy!


Szerinted miben hibáztál?

2009. dec. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha vannak hibáid, egyébként is érdemes volna megváltoznod, tehát nem kérdés, hogy érdemes volna-e.


Nálam is van olyan, hogy ha rosszabb a kapcsoaltom a barátnőmmel, sűrűbben gondolok más lányokra, de nem csaltam még meg. Viszont ha ő ezeket nem tudta eltűrni, kérdés, hogy miért nem inkább szakított veled megcsalás helyett. Szerintem ha valaki egyszer hűtlen volt (még ha "enyhébb" fomában is), akkor megvan az esélye, hogy előfordul máskor is, bár erre egyébként is minden kapcsolatban megvan az esély.

2009. dec. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csupán az a tény, hogy netán megváltozol, nem biztos, hogy vissza fogja hozni hozzád ezt a fiut. Persze rá lehet fogni erre-arra a szakítást, ezek azonban inkább csak ürügyek szoktak lenni. Várjatok! Mindketten érezni fogjátok, hogy jobb volt-e egymással, vagy remekül elvagytok egymás nélkül is.
2009. dec. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem az ő hibáit vetíti rám, abszolút én vagyok a hibás bennük. Tudom, hogy meg kell változnom, akarom is, szakítás előtti nap már el is kezdtem :) de közbejött ez.

Tudom, hogy megtörténhet máskor is ,ezért félek, de ha igyekeznék akkor hátha megint minden olyan jó lenne, mint régen.

2009. dec. 31. 18:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Most biztos le fogtok pontozni de én nem békülnék ki vele. Anno ugyanígy jártam, 3 év után, de azonnal ki is dobtam. Akkor megbántam, de így utólag egyáltalán nem. Aki megteszi egyszer, az többször is megtenné. Nem szabad esélyt sem hagyni rá. Egyébként meg akármilyen vagy, ha szeret, nem tesz ilyet veled. Senki sem tökéletes, de ha már ilyenkor más karjába menekül megbeszélés helyett, az szerintem nem érdemel meg téged. Ez csak az én véleményem. Én pl néha olyan dolgokat mondok a páromnak, hogy más már régen ott hagyott volna, de ö szeret és eszébe sem jut! Pedig nekem aztán van hibám böven...

21/L

2009. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne bocsáss meg.

Uganis nem fog megváltozni. Egy kis rövid időre összekapja magát, és előbb-utóbb garantált a félrelépés.


Nem vagytok házasok, nincs gyerek, nem kell kompromisszumot kötnöd.

2013. ápr. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!