Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az iskola elvégzése után, a...

Az iskola elvégzése után, a Ti gyereketek is otthon punnyad a "MAMA-HOTELBEN"? Azaz úgy laknak mint egy hotelben, mivel a mama mindent megcsinál helyettük!

Figyelt kérdés

Miért ül otthon sok gyerek úgy, hogy semmit sem csinál??


Mert megtehetik!!!!!!


A szülők eltartják őket.

Van víz, villany, fűtés meg kaja...

Ennek a rendkívül elharapódzott jelenségnek az a neve külföldön,

hogy: "MAMA-HOTEL"


Néha elküldenek egy-egy önéletrajzot alibiből...


2011. febr. 3. 21:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
75%
a kérdésnek nem értem a lényegét
2011. febr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
75%
Egy korábbi kérdésre volt ez a válasz.
2011. febr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
65%
Sokan kényszerből laknak otthon, nem olyan kellemes felnöttként otthon lenni és 20 évesen azzon agyalni hol éjszakázhatnál a párodal mert a szüleid a másik szobaában horkolnak.
2011. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
45%

Én értem mire akarsz kilyukadni.

Válaszom erre: Nemtudod mi a jó. Próbáld ki és meg tudod.


Úgy őszintén hova menjen az ember ha nincs senkije?

2011. febr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
83%
Legtöbb fiatal nem szórakozásból punnyad othon arra még nem is gondoltál hogy nem találnak munkát!
2011. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
73%

Ha valami bajod van a gyerekeddel, beszéld meg vele, ne itt nyomasd a hülyeségeidet!

Neki nem mered megmondani, vagy mi van?

2011. febr. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
92%
Kedves kérdező! 24 éves vagyok friss diplomával,két nyelvvizsgával,s képzeld én is a "mama-hotelben" lakom,mert munkanélküli vagyok. Ebből következik, hogy nem tudnám magam eltartani,albérlettel együtt. A napom nem semmit tevésből áll,amiben csak tudok,segítek otthon,s nem alibiből küldözgetek önéletrajzokat,hanem TÉNYLEGESEN munkát keresek. Ha találok alkalmi munkát,akkor az így megkeresett pénz nem herdálom el,hanem szépen odaadom a szüleimnek egy részét. Nem finnyáskodom,elmennék én árufeltöltőnek vagy pultozni,is,ha lenne felvétel! Gondolhatod, hogy nem jó dolgomban ülök itthon! S szerintem ezzel nem vagyok egyedül...
2011. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
73%
20 évesen Ausztriában élek.Megelégeltem, hogy anyám úgy tart mint egy szolgát.Igaz takarítónő vagyok, de havi 300.000-at bőven keresek.Nekem sem volt könnyű elhelyezkedni, de akartam és sikerült.1 évig folyamat keresgéltem,mellette még tanultam.Nekem így sokkal jobb, és büszke vagyok azokra akik tudják, hogy mi a munka és nem anyuci-apuci eltart, úgy mint bátyámat, aki 25 éves és egész nap számítógépen játszik....szóval erről ennyit.Aki akarja az úgyis talál munkát.
2011. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim ***** válasza:
92%
Jó, az tényleg nem oké, ha semmit nem csinál, szarik mindenbe. De ha dolgozik, igyekszik.. nem biztos, hogy érdemes albérletre pénzt kidobni csak azért, hogy máshol lakjon, ha ugyanazt a pénzt félretehetné. (Feltéve persze ha van külön szobája, szülők normálisak, békés a légkör, és azonos városban van a munkahellyel.) Egy lakáshitel-kezdőrészlet meg legalább öt milla..
2011. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
98%
Én értem a lényeget. Nem azzal van a baj, hogy otthon lakik a gyerek, és még azzal sincs, ha rajta kívül álló okokból munkanélküli. A gond ott kezdődik, ha SEMMIT NEM CSINÁL (mármint otthon sem segít) és ALIBIBŐL KÜLDI AZ ÖNÉLETRAJZOT. Magyarán soha senki nem tanította meg neki a munka szükségességét, és hogy aki nem dolgozik ne is egyék. És ez igenis a szülők hiába tud lenni. Teljesen egyetértek.
2011. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!