Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megadod valakinek a családból...

Megadod valakinek a családból (esetleg barátok közül) az e-mailes és egyéb internetes jelszavaidat? Ha igen, kinek és melyikeket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 21:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jelszavaink amiket a réjemmel mindketten ismerünk.Pl a levelező fiókjinkét.. volt már,hogy fontos levelet vártunk és mivel nme tudtuk magunk megnézni megatuk a hozzáférést.
2011. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
79%
férjem tud mindent és én is tudom az övét,apu tudja a teszveszeset is
2011. febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem, senkinek. Jártam már úgy (nem is egyszer), hogy akiben teljesen megbíztam, átvágott. Úgyhogy inkább nem kockáztatom meg.
2011. febr. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Meg szoktam adni a férjemnek, de nincs rá nagy szüksége, mert az e-mailok lejönnek a gépre, asűrűn látogatott oldalakra pedig autómatikusan belépek.

Én is hasonlóan vagyok az ő jelszavaival. Sőt, ahol nem lehet megjegyeztetni, direkt mondja nekem is, mert nála nagy az esély, hogy elfelejti:)

2011. febr. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

párom tudja mindet, a szüleim meg, ha igényelnék minden további nélkül megadnám nekik, nincsen semmi titkolnivalóm!


22L

2011. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha lesz párom, neki megadom. De eddig nem volt.
2011. febr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Cory Rose ***** válasza:
100%
Senkinek nem adom meg semmilyen jelszavamat.
2011. febr. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátom tudta.... rossz döntés volt elmondani neki. Azóta senkinek nem adom meg, akkor sem, ha szükségem lenne arra, hogy megnézzen valamit az illető, és ha tudom, hogy nem élne vissza vele.
2011. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Soha! Soha nem tenném! Ennyi privát szféra mindenkinek jár! Ez olyan, mintha kakilás közben nyitva kéne hagyni az ajtót... Hadd ne már!
2011. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
83%

Mindenki más...

Én igen iwiw stb, és én is tudom az övét(én csináltam neki)

De amúgy is MINDENT elmondunk egymásnak.Lehet lehurrogni de így van.Nekünk ez jött be:)

2011. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!