Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy közeli rokonotok...

Ha egy közeli rokonotok iszik, rábíznátok a hat hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Napi 3-4 sörről van szó, hétvégén többről. Nem látszik a viselkedésén, de nem tudom, nála merjem-e hagyni a babámat. Tudom, hogy van, aki józanon sem megbízható, és ő meg lehet, hogy ha nem inná meg a napi söradagját, akkor lenne kiszámíthatatlan. Van valaki hasonló helyzetben? Egyedül meritek hagyni a gyereketekkel? A viselkedésével egyébként tényleg nincs baj, csak mégis ott van az a jó pár üveg sör...
2011. febr. 3. 23:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Hát attól is függ, ki is ez az ember..
2011. febr. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
A 6 hónapos babámat csak az apukájára és a mamájára bíztam.
2011. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
46%
Napi 3 sörtől senkinek a viselkedése nem változik meg.Persze nagyban függ attól,hogy mennyire ismered,kijön e a gyerekeddel,elég felelősségteljes e stb.
2011. febr. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

én biztos, hogy nem hagynám nála.

neki már azért nem látszik a viselkedésén, mert mindig "van benne", de ez nem azt jelenti, hogy 100%-osan tudna figyelni egy babára.

meg egy ilyen embernek a pia az első, minden más csak utána jön.

2011. febr. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
61%
én nem bíznám rá
2011. febr. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%

Én sem bíznám rá még akkor sem, ha az pl. a nagyapa lenne.

Bár én nő vagyok, így jobban megérzem az alkoholt, de én már 1 üveg sörtől is megszédülök, így a reakcióidőm is csökken.

2011. febr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
a mamájáról van szó sajnos. Egyébként megbízható, nagyon figyel a babára, csak azt nem tudom, hogy egy váratlan helyzetben hogy tudna reagálni. Egyébként rá lehet fogni a piát arra, hogy nehéz élete volt. A párom azt mondta, hogy ha ez a kis sör kell neki, hogy jól érezze magát, akkor legyen, mert amíg fiatalok voltak, az anyja nagyon sokat küzdött értük. Tehát meg is lehet érteni, de akkor sem tudom...
2011. febr. 3. 23:17
 8/26 anonim ***** válasza:
77%

Ne bízd rá, boztos ami biztos. Nem vállalná el barátnő, te anyukád, apukád, tesód, akárki?


Mellesleg az alkohol nem lehet mentség, mert

1. van aki a legeselegboldogabb család mellett is iszik,

2. van akinek tönkremegy az élete, legalábbis kilátástalanná válik és mégsem kezd el piálni

2011. febr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
...szereti a mama a jót!
2011. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
70%

Ha szellemileg épp, józan gondolkodású, akkor igen.

Gondolom nem tegnap óta iszik. A szervezete már hozzászokott. Nem befolyásolja annyira, mint egy olyan embert, aki nem iszik minden nap.

2011. febr. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!