Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rábíznátok nyugodt szívvel a...

Rábíznátok nyugodt szívvel a babátokat egy délutánra a nagyszülőkre, ha tudnátok, hogy azok mindig isznak? (Férjem szülei. )

Figyelt kérdés
11 hós a fiam. A férjem ragaszkodik hozzá, hogy egy délutánt velük töltsön az unoka, de én nem szivesen adnám oda az állandó italozás miatt. Ti mit tennétek a helyemben?
2009. okt. 20. 18:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Hát nem szívesen engedném...

Esetleg, ha te is mész (akár férjestül), ellenőrzésed alatt lehet a gyerek.

2009. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%

Szia


NEKEM NAGYON FONTOS A PÁROM, IMÁDOM,DE A KISLÁNYUNK MINDKETTŐNKNEK VALAHOGY ELŐBBRE VAN.

Éppen ezért eszem ágában sem lenne még 10 percre sem kettesben hagyni az ilyen nagyszülőkkel.

Ha kell az egész világ megsértődhetne.

Ha bármi baj történne ebben az esetben, úgy egyrészt az én hibám lenne, másrészt nem bocsájtanám meg soha és legfőképp miért tenném ki a gyereket bármely rossz dolognak ill veszélynek?

Amúgy meg én kerülöm minden olyan helyzetet és embert is amely rossz példát mutat.

ha ezt a párod nem érti meg sajnálhatja, én akkor sem engednék ilyen helyzetben.


9 hós kislány anyucija és egyben 16 hetes kismama

2009. okt. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Az én anyósom meg skizofrén, és rá sem merem bízni. Meg egyébként is, egy 11 hónapos baba még kicsi ahhoz, hogy egy egész du.-t mással töltsön.
2009. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Ha nem lenne piás akkor igen, mert a férjem nagyon fontos. Szerintem egy ekkora gyerek egyátalán nem kicsi ehhez. Én szeretném ha boldog lenne a családom. És ehhez a férj is kell, nem várom el tőle, hogy pusztán abból a boldogságból éljen hogy van egy gyereke. És bizony a babának is jobb egy mosolygós anyuka. Az én pic lányomnak sem lett semmi baja, amikor eleinte alváidőban vigyázott rá a nagyi pár órára. Én meg kipihentebb és boldogabb lettem. Esetleg másra nem tudod hagyni addig?
2009. okt. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Így semmi esetre sem hagynám rájuk. Nem létezik.....
2009. okt. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2009. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy aztán a gyereknek valami baja legyen.A férjednek is elment az esze,ha ezt kéri tőled...:/
2009. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Neeeeeeeem! Ez olyan, mintha felügyelet nélkül hagynád. Sajnos, nálunk is ez a helyzet. Csak akkor megy a baba, ha én is (a férjem képes lenne kiszaladni a kertbe vagy hasonló). Inkább mondjon akárki akármit, mint bármi baja legyen a kicsinek.
2009. okt. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Soha!!!!!!!!!!!! Nálunk is hasonló a szitu, de a párom is azt mondta, hogy nem. Ittas emberre soha sem hagynám a gyerekemet és ezt közöltem is velük!
2009. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Határozott NEM. Esetleg ha én is ott vagyok.
2009. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!