Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők ti mennyire hanyago...

Lányok/nők ti mennyire hanyagoljátok el magatokat, ha nincs pasitok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a szőrtelenítésre, ruhákra, hajmosásra (ha nem mentek sehova).
2011. febr. 4. 22:22
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
85%

Fuu én kegyetlenül:S


Fél éve nincs pasim 10 kilót felszedtem,a hajam csomókba áll sokszor,és nem is vasalom,olyan mint egy szénakazal.A szemöldökön nem szedem:S.A testem meg olyan mintha én lennék a dzsungel hercegnője:S:S:S:S


20/L

2011. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
85%

Nagyon :D

Tényleg.

2011. febr. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
92%
Semennyire. Magamnak szeretnék tetszeni.
2011. febr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 Tinker Bell ***** válasza:
89%

Már nem is emlékszem azokra az időkre(5 éve vagyunk együtt).

Komolyra fordítva a szót, akkor is ilyen voltam. Képtelen vagyok úgy mutatkozni, hogy közben magamnak nem tetszek. Lehet lepontozni, lehurrogni, de szerintem egy nő először önmagának tetsszen, majd csak utána másnak. Ha nem vagy biztos magadban akkor azt tükrözöd kifelé is...

2011. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

Hello. 20 éves vagyok, még nem voltam kapcsolatban.

Hetente egyszer epilálom a hónaljam, a lábam és a karomat. Havonta kétszer kozmetikusnál kiszedetem a szemöldököm és a "bajszomat". Intim tájékon csak bikinivonalat borotválok, meg előlről is leszedem a szőrt. Hajat hetente egyszer mosok. Ha lenne barátom, ezek közül egyedül az intim területem szőrtelenítésén változtatnék. Hogy hogyan, azt nem előre tudom, a párommal beszélném meg. Üdv.

2011. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon, de csak annyira, hogy más ne nagyon vegye észre.
2011. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 Cory Rose ***** válasza:
95%
Semennyire, a hajmosás néha kimarad (csak ha nem megyek sehova) de a többit nem hanyagolom el egyáltalán.
2011. febr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
84%

*nem tudom előre


:DDD

2011. febr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Köszi, írjatok még :) Az a baj, én is nagyon elhanyagolom, de most döntöttem el, hogy változtatok :)
2011. febr. 4. 22:29
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs pasim, akkor mindig sokkal vékonyabb vagyok, mint amikor van. Nekem mindig olyan fiúim voltak, akikkel nagyon jókat tudtunk főzni, enni, lustálkodni. Ha egyedül vagyok, akkor ritkábban szőrtelenítek és egy héten akár háromszor is ugyanaz a pulcsi van rajtam (persze tisztán és frissen mosva), tehát nem öltözöm olyan változatosan. Viszont annyira soha nem hagyom el magam, mert sűrűn járok bulikba, így alap, hogy oda ápoltan megyek.
2011. febr. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!