Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sajnos le van tapadva a bőr a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos le van tapadva a bőr a brémen. Nem tudok rendesen kielégíteni egy lányt sem. Mit csináljak? 17/F (offot hanyagoljátok)

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 17:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szakorvos erre a legjobb megoldás és ha nem mész el időben, akkor még komolyabb problémákat is okozhat Neked... Sok sikert!
2011. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Go doki... A szüleid tudatlanok, vagy mi? Ezt már gyerekkorba el kellett volna intézni. Fel sem tudod húzni??
2011. szept. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Itt tényleg csak doki segíthet.
2011. szept. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bizony go doki ezt már rég elkellet volna intézni 17 évesen nagyon gáz :D
2011. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menjél el és felfogja vágni a bréden a bőrt és akkor sem fogod tudni kielégíteni a lányokat mert nem a bréd bőrén múlik kisapám.
2011. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
valószínű a én hibám mert elég korán egyedül fürödtem.Fel tudom húzni csak ha áll akkor nem:S
2011. szept. 18. 17:29
 7/12 A kérdező kommentje:
Aztán milyen dokihoz kell menni?
2011. szept. 18. 17:31
 8/12 anonim ***** válasza:

Ezt már anyukádéknak 2-3 éves korodban észre kellett volna venni!! Na meg a gyerekorvosodnak is. Sebészeten műtik.

Amúgy a fiam unokatesójának is most vágták fel 14évesen, rá sem figyeltek ezügyben a szülei, se az orvosuk. Felvételi orvosi vizsgálatnál szóltak a fiúnak és kapott beutalót. Az én fiam 2 éves, de 2 hetente nézzük neki és már szépen feljön neki.

2011. szept. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kiskoromban már fel volt vágva de mikor egyedül fürödtem még kicsi voltam valószínű visszatapadt.
2011. szept. 18. 17:46
 10/12 kovpet ***** válasza:

urológia

de a körzeti is jó elsőre

2011. szept. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!