Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyán elszakadtam a barátnői...

Csúnyán elszakadtam a barátnőimtől. Hogy lehet új barátokat szerezni, ha nem igazán van mód a társasági életre?

Figyelt kérdés
Az elszakadáson azt értem, hogy messzire költöztek, hiányoznak a lófrálások. Mivel gyerekem is van hozzá vagyok igazodva,és családi összejöveteleken veszek részt, de azt hogy néha barátnővel flangáljak az hiányzik. Meg mellé a jó duma. Érdekes, eddig mindig volt egy barátnőm a munkahelyemen. Most nincs. Részint mert beosztásból kifolyólag egyedül dolgozom egy szobába, részint meg a munkahelyi légkörből kifolyólag közöny, érdektelenség és bizalmatlanság van.
2011. febr. 5. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Járj el valami aerobicra.

Pl. Zumba, Fitball, vagy bármilyen már torna, ami tetszik. Ha nem is az első alkalommal, de idővel összeismerkedsz ott pár emberrel. Pl. egy környékről jártok, és akkor máris lehet közösen utazni.

2011. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel én is ugyanígy vagyok. A régi barátnőkkel a távolság miatt szakadt meg a kapcsolat, a munkahelyi barátságok meg a babázás miatt ritkult, illetve lett vége. Igazán időm se nagyon van most ismerkedni, új barátokat szerezni két gyerek mellett, pedig jó lenne néha.
2011. febr. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem nem vagyunk egy korosztály de azért írok:)

Mellőlem mostanában kezdtek elmaradozni a barátnőim, ami nekem is nagyon rosszul esik, nekem nagyon nagy a szeretetéhségem:)

De!

Jövő héten megyek új munkahelyre, szeptemberben pedig suliba:)

...és ahogy az első írta, aerobikos közösséget keresek, ennyi helyen csak találok valakit aki nekem való:))

Sok sikert neked is.

2011. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja és 20/L
2011. febr. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!