Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha vki depresszió...

Szerintetek, ha vki depressziós, és ezt méghozzá pszichiáter igazolta, azt a személyt meg kell érteni, ha éppenséggel nem a legjobban teljesit az iskolában?

Figyelt kérdés
Nem úgy értem, hogy ez lehet-e kifogás, mert tudom, hogy nem. De egy szülőnek szabad volna állandóan gyötörni a gyerekét azzal, hogy milyen jegyet kapott, miből ir holnap ellenőrzőt stb., ha tudja, hogy milyen rossz passzban van? Mert az enyémek folyton ezt csinálják...
2011. febr. 6. 10:44
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
23%
Ugyan, mitől depressziós egy gyerek?
2011. febr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
89%
Off előzőnek: még egy csecsemő is lehet depressziós. Egyébként szerintem érthető, de ki kéne vizsgálni, hogy mitől van a depresszió.
2011. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Velem is ez a helyzet. Már kb. egy jó éve depressziós vagyok. Kivizsgáltak, de semmit sem mondtak nekem ezek a nagyokosok. A szüleim engem sem értenek meg, amiért elszúrtam a felvételit, és gyűlölöm azt az iskolát. Nekem mondjuk már kb semmi sem használ, de én azt javasolom, hogy járjatok el a szüleiddel pszichológushoz.

2011. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
85%

lehet nem szeretnék, hogy nagyon besüppedj a depresszióba?


hogy gyötörnek egyébként?

2011. febr. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
75%

Rossz passz ide vagy oda, meg kell erőszakolnod az agyadat. A tanulás nem ellened, csakis érted van! El lehet sunnyogni ilyen-olyan indokokkal, de abból egyszerűen nem jöhet ki jól a delikvens...

A depressziót kezelni kell, a könyveket meg bújni. Ez van.

2011. febr. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Folyton ellenőrizgetnek, bejárnak a szobámba, ha akkor nem tanulok, már megy is az üvöltözés... Anyukám hetente ellenőrzi a jegyeimet, hogy nehogy bármit is eltitkolhassak... Állandóan mondogatják, hogy nekem muszály egyetemre menni, nincs mese. Ilyesmik...
2011. febr. 6. 11:05
 7/41 anonim ***** válasza:
100%
az üvöltözés az nem amiatt gáz, mert depressziós vagy.
2011. febr. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
Túlzásba viszed, és próbálod sajnálni/sajnáltatni saját magad. Én is depressziós vagyok, és ráadásul egyetemista. Mindig, tényleg mindig tanulok, akkoris ha nem kéne. De ha leállok valamiért fél órára, mint pl most, a szüleim 20 éves létemre már reklamálnak hogy miért nem tanulok. De nem zavar, mert a depresszió nem ettől van. Úgyhogy szerintem nem kéne erre fognod mindent, amúgysem halálos betegség.
2011. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
76%
Örülj neki hogy ellenőriznek! Jobb lenne ha egész évben meg sem kérdeznék hogy milyen jegyeket hozol?
2011. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:

Am mitől vagy depis? mrt ha csak szimplán attól h foglalkoznak veled a szüleid vagy nincs pasid akk hamar kerülj ki mert azért fölösleges...

am csak azért ellenőriznek, mrt nem akarják h megbukj meg h egy senki legyen belőled szeretnék ha vinnéd valamire.

Én ennek örülnékl mert az én szüleim szrnak a fejemre egy nagyot ha jó jegyet kapok akk sincs semmi reakció kórházba kéne mennem mert beutaltak de am senki nem foglakozik vele... szal sztem örülj neki h ilyen szüleid vannak... ha kiabálnak veled akk nem azért van mert utálnak hanem azért mrt így hatásosabban tudnák nked mondani h a tanulás fontos

2011. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!