Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Dr. Pocsai Judit, miskolci...

Dr. Pocsai Judit, miskolci pszichiáter-ről van valakinek véleménye / tapasztalata?

Figyelt kérdés
Pozitív,negatív, minden érdekelne :)
2011. okt. 5. 08:25
 1/3 anonim ***** válasza:
nagyon aranyos, de ő az a fajta, aki a gyógyszeres terápiák híve, ha az oké neked, hogy pl. szorongásra gyógyszert ad, akkor jó.
2011. okt. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, csak ajánlani tudom a doktornőt. Én jártam hozzá pánikbeteg voltam és nem gyógyszerezett sőt mindenből a legkisebbet és legkevesebbet más orvosok már leszedáltak volna.
2012. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


Én is csak pozitívan tudok nyilatkozni a doktornőről. A hozzá forduló páciensekben nem csak a beteget látja, hanem az embert is. Komolyan veszi a problémádat, 100%-ig megbízható és segítőkész. És nem az a fajta orvos, aki mindenáron gyógyszerrel töm, vagy ha szükség is van rá, csak addig szedeti, amíg feltétlenül szükséges.

Végre egy orvosi rendelés, ahol tényleg kíváncsiak rád és foglalkoznak a problémáddal, és ahol tényleg egyénre szabott terápiában részesülhetsz!

2012. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!