Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova megy az ember vasárnap...

Hova megy az ember vasárnap délután, ha senki nem ér rá, és otthon se jó neki?

Figyelt kérdés
ti hova mennétek ma, ha így lennétek?mit csinálnátok?
2011. febr. 6. 12:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Vásárolni, sétálni, sportolni
2011. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
plázába vásárolgatni étterembe
2011. febr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen jó időben vásárolgatni??? Jesszus!

Ha nem kéne dolgoznom, most tuti kimennék biciklivel a Dunához vagy a Sióhoz és ott sétálnék egyet és nézném a vizet.

2011. febr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én egyedül sehova nem szeretek menni, főleg nem sétálni. Ha nem érnek rá a barátaim, akkor elmegyek anyukámmal.
2011. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Kiemennék sétálni a városba.

20/L

2011. febr. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Egyedül sétálni a legjobb, ilyen szép időben :)

Fülembe fülhallgató, music on, és rónom a kilométereket :)

Vagy, esetleg görkori, gördeszka, ilyesmi :]

2011. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
vagy sétálni és fényképezni :)
2011. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Legszívesebben színházba mennék, és megnézném a kedvenc színészemet. ; ) Nagyon szép idő van, ezért ez kilőve. (A másik, hogy Budapesttől több 100km-re lakom, így ez a másik, ami kizárja a színházbamenést.) Így marad a séta - a Balaton partján -, délután a barátnőzés - jön egy barátnőm a húgával - majd este készülődök a holnapra, mert hétfőn iskola. (Hajmosás, körömvágás, stb.)


Azért szurkoljatok, hogy egyszer találkozhassak a kedvenc magyar színészemmel! Remélem, heteken belül teljesülni fog!

2011. febr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ki a kedvenc szinészed? szikszai rémusz?
2011. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Neeem! Nála "régebbi" színész... Vagyis nem jól fogalmaztam, mert nem régebbi, csak én régebb óta ismerem (5 éve). Szikszai Rémuszt - ha jól tudom, ő az új "Várnagy Előd" a Jóban Rosszban-ban - pedig csak pár hete. Nem írnám le a nevét, mert mindenki ismeri...
2011. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!