Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő a barátnőm? Már kezd elegem...

Ő a barátnőm? Már kezd elegem lenni belőle. (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Középiskolások vagyunk. Fél éve legjobb barátnőm. Nemrég összejöttem egy fiúval... ma találkoztunk 3man. Eleve furi volt ahogy viselkedett az elején,de elhülyültük az utat. Aztán elkezdte játszani az agyát előttünk h neki az anyuja mennyire pénzes,és h milyen jó neki mert ezt kap ingyen meg azt kap ingyen. A barátom csak nézett h ez most h kerül ide. Elkezdett lehúzni a fiú előtt,gázos képet mutatott rólam,hülyének akart beállítani,ahogy csak tudott próbált beszólogatni,lenézni. Kicsit már agyamra ment,mert én alapból utálom ha vki megjátsza magát,így visszaszóltam neki olyan stílusban ahogy ő beszélt velem egész út alatt. Hazafele menet eltávolodott tőlünk,annyit mondott oda h szia és otthagyott.


Néztünk nagyokat,nemtudom mi a baja. Ő volt az aki elszúrta az egészet sztem.


Szerintetek milyen ember az ilyen??


2011. febr. 7. 20:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem kell többet hármasban találkozni.
2011. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ja és ezen után még ő írja ki közösségi oldalra h Úristen milyen emberek vannak...és h mennyire szánalmas :)
2011. febr. 7. 20:45
 3/15 Kriszti83 ***** válasza:

Talán csak zavarban volt...

Vagy tetszik neki a pasid, ezért viselkedett így. Próbáljátok megbeszélni.

2011. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

mosolyogj rá, és hívd meg ismét moziba.

garantáltan nem fog elmenni, és leakad rólatok.

hívd meg nyilvánosan f@szbukon. legalább látják a többiek is, Te milyen jó fej vagy. ő meg éghet, miket mondott rólatok.

2011. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

ha csupán fél éve a barátnőd nem ismerheted ki igazán..

közbe szólhat, hogy féltékeny rád, mert ugye nem jó egy randin harmadiknak lenni.. ezt jegyezd meg senki sem szeret egy harmadik pótkerék lenni!

De az a biztos, hogy nem szabad csak tippelgetned hanem meg kell beszélned vele mert legjobb barátnőd! mond el, hogy hogyan érzel a dolog kapcsán és, hogy mit vártál volna..

2011. febr. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ő a szánalmas irigy féltékeny.Még jó,hogy a pasid is csak nézett,hogy ezzel meg mi van?!Ne erőltesd a hármas talikat,és ne engedd a pasid közelébe,sőt Te se foglalkozz vele mint öribari,mert ez ki fog falsulni előbb utóbb.!
2011. febr. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Biztos h bejön neki,neki még nem volt barátja... de őszintén nem is egy szép lány,csak a szája nagy.


Legjobb barátnő.. hát igen. Az lenne,csak néha amikor bal lábbal kel fel akkor suliban is próbál oltogatni,mindenki előtt lehúz.


Az biztos h hármas randiba többet nem megyek bele. Csak tényleg zavar h ennyire bunkó volt velem. Egy suliba járunk,és egy kissé sz*rkavaró csaj,tehát várható h bunkó lesz,és a közös ismink előtt engem fog beállítani a szemét k*rvának.

2011. febr. 7. 20:56
 8/15 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy jártam, 2 "barátnővel" is...

Az egyik elkezdte a párom (azóta vőlegényem) előtt ecsetelni hogy neki mekkora nagyok a mellei, és hogy az enyémek kicsik (hozzá tenném nem vagyok beképzelt de nagyobb melleim vannak mint neki, ez tény), a másik ciki sztorikat mesélt rólam mindig, mindig próbált beégetni cikizni csak hogy valahogy le tudjon járatni..Ja és egyiküknél se értettük ezt a hirtelen témaváltást.


Hozzátenném azóta egyikükkel sem tartom a kapcsolatot. /hálistennek/

2011. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát grat nekik is:S Hihetetlen milyen emberek vannak... próbáltam kedvezni neki,tudtam h otthon ül egyedül,lehívtam és ezt kapom:)
2011. febr. 7. 21:01
 10/15 anonim ***** válasza:
21:00-s vagyok, még annyit akartam írni, hogy nem tudsz mást tenni mint elkerülöd. Jobb ha előbb kilépsz ebből a "legjobb barátság"ból, mert a végén még lehet te járnál rosszabbul. Az ilyen nem barátnő, találj magadnak olyan lányt aki nem az ellenségeként kezel téged!
2011. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!