Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő a barátnőm? Már kezd elegem...

Ő a barátnőm? Már kezd elegem lenni belőle. (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Középiskolások vagyunk. Fél éve legjobb barátnőm. Nemrég összejöttem egy fiúval... ma találkoztunk 3man. Eleve furi volt ahogy viselkedett az elején,de elhülyültük az utat. Aztán elkezdte játszani az agyát előttünk h neki az anyuja mennyire pénzes,és h milyen jó neki mert ezt kap ingyen meg azt kap ingyen. A barátom csak nézett h ez most h kerül ide. Elkezdett lehúzni a fiú előtt,gázos képet mutatott rólam,hülyének akart beállítani,ahogy csak tudott próbált beszólogatni,lenézni. Kicsit már agyamra ment,mert én alapból utálom ha vki megjátsza magát,így visszaszóltam neki olyan stílusban ahogy ő beszélt velem egész út alatt. Hazafele menet eltávolodott tőlünk,annyit mondott oda h szia és otthagyott.


Néztünk nagyokat,nemtudom mi a baja. Ő volt az aki elszúrta az egészet sztem.


Szerintetek milyen ember az ilyen??


2011. febr. 7. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Ő egyértelműen NEM legjobb barátnő!

kb ugyanannyi idősek lehetünk, én is gimnazista vagyok, pont fél éve.:)

2011. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Már írtam de írok még.Én fél éven belül 2 "barátnőt"hajtottam el a vérbe.Ezzel a 2 emberrel voltam úgy,hogy barátaim,nem mondom rá akárkire,hogy barát.Akit 1 hete hajtottam el azt más okból,de neki is voltak húzásai ami féltékenységből eredtek,a másik meg egy az egyben el kezdett tetszelegni egy pasinak,akire ráhajtottam.Nem mindenki az aminek mutatja magát,és mivel fél éve vagytok úgymond barátok nem ér téged nagy veszteség ha hanyagolod.
2011. febr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ne várj ezek után semmit tőle. Legyél most már okosabb ha valakit mélyebben beavatsz a bizalmadba mert ha rossz ember kezébe kerülnek a titkaid mint egy időzített bomba úgy használhatja ellened.
2011. febr. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Pont ezaz h én megbíztam benne,és elmondtam pár titkomat. Pasis ügyekbe is beavattam. Ezek után köszönni se fogok neki. Legyen féltékeny,vannak nála jobb barátnőim is,akikben megtudok bízni (bár ki tudja, lehet h 1-2 hónap és bennük is csalódok:))
2011. febr. 7. 21:14
 15/15 anonim ***** válasza:
Tényleg borzasztóan viselkedett a barátnőd, de nem kell minden szíre-szóra "dobni. Lehet Te is megbántottad őt, de nem vetted észre, mert szerelmes vagy? Előfordul. Beszélj vele! A hármas randit kerüljétek el, esetleg hívjatok még egy két barátot/barátnőt, így biztos nem érzi majd, hogy ő a gyertyatartó.
2011. febr. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!