Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért csinálja ezt?

Szerintetek miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmről van szó. Ha olyan kedve van akkor teljesen megszakítja az ismerőseivel a kapcsolatot, majd pár hét múlva újra jelentkezik. Már hetek óta nem reagál a leveleimre, nem veszi fel a telefonját ha hívom, majd mikor ő úgy gondolja, felhív és úgy csinál mintha misem történt volna. És ezt nem csak velem csinálja, szerintetek jól van ez így? Szabadságra vágyik, vagy mi?
2011. febr. 7. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha hív ne vedd fel a telefont, ha ír ne válaszolj, majd észreveszi magát
2011. febr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Talán van valami gondja a családban, munka, tanulás... és épp kikészült.
2011. febr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sokszor én is ilyen vagyok. egyszerűen néha csak jobb egyedül...
2011. febr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké az elfogadom, de az akkor is fura, hogy csak így egyik pillanatról a másikra lelép, és hetekig nem hallani róla semmit!:S
2011. febr. 7. 22:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez a tipús az energia vámpír..
2011. febr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1hete hajtottam el a " barátnőmet".Ő is ezt csinálta csak pasi miatt,pedig régen heti 1 csajos napot tartottunk.Aztán kijelentette,hogy nem jön ide hozzám,mert nincs belőle haszna :S.
2011. febr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok. Egyszerűen vannak dolgok amiket nem oszthatok meg mással és 100%-os figyelem kell hozzá vagy csak simán egyedüllétre vágyom. A barátaim elfogadták és nem ba*zogatnak, asszem ezt hívják barátnak
2011. febr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyszerűen kérdezd meg, hogy miért csinálja ezt, mert téged ez zavar. A válaszából minden kiderül, tényleg gondja van, szüksége van erre, vagy ha hülye kamuválaszt ad, akkor meg szórakozik veled. Ennyi. Nem kell mindig kitalálni, hogy mire gondolhat a másik, meg is lehet kérdezni...
2011. febr. 8. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!