Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kínos helyzet! Hogy lehet...

Kínos helyzet! Hogy lehet leállítani egy 19 éves lányt, mert én az anyjának udvarlok?

Figyelt kérdés
Kezdetben semmi baj nem volt, de januárban elmentünk hármasban síelni, azóta nem száll le rólam.
2011. febr. 8. 22:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
:DDD ez filmbeillő.
2011. febr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
42%
a friss hús úgyis jobb
2011. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha túlmegy egy bizonyos ponton, közölni kell vele, hogy bocs, ő nem érdekel téged, csakis és kizárólag az anyját szereted... sztem ha hozzáteszed kissé pikírten vagy netántán megvetőn, hogy és mégis milyen dolog az, hogy a saját tulajdon anyjáról akarja lecsapni a pasit, és ezt te undorítónak tartod, talán helyrezökken benne, hogy mit kéne csinálni és mit nem.
2011. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Én kereken megmondanám neki, hogy ha már annyi önérzet nincs benne, hogy olyan után kajtat, akinek ő nem kell, akkor legalább tisztesség legyen benne annyi, hogy nem akarja a saját anyjának elcsábítani a párját.
2011. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán tud róla, hogy az anyjának udvarolsz?


Hány éves vagy amúgy?

2011. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem az anyját ne akard megdugni, mert az már gusztustalan lenne. Hagyd őket békén.
2011. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

A páromnál fiatalabb vagyok 4 évvel.

A lány úgy érzi, hogy korban "jobban illik hozzám"

Szerintem apa komplexusa van.

Higgyétek el, nagyon kellemetlen szituáció.

2011. febr. 8. 22:44
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelűen jelezd neki, hogy Te az anyjának udvarolsz és nálad szóba se jöhet!


Az egyik osztálytársam is ezt csinálta az anyukája barátjával és még ő mondta azt, hogy a pasi kikezdett vele. Mondanom sem kell, hogy mi lett a sztori vége...


Határozottan, bátran de mond meg, hogy hagyjon békén!


L/19

2011. febr. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi kérdező de ez nagyon megmosolyogtató:D

Egyébként szerintem is egyenesen közöld vele, hogy az édesanyja érdekel téged és nem ő, feltételezem jó 1-20 évvel idősebb lehetsz nála, megmondhatod, hogy esetleg kutakodjon a saját korosztályában és nem mellékesen nem az ismerősei/családja udvarlói között.

Valóban kínos a helyzet, de még idejében beszélni kell a leányzóval, mielőtt túlzásokba esik, vagy esetleg téged vádol meg azzal, hogy zaklatod. Egyébként elképesztőnek tartom, hogy vannak nők, akik képesek a saját anyjuk/testvérük stb. párjára nyomulni, arról már nem is beszélve, hogy gondolom jó 15-20 évvel idősebb lehetsz nála... Hát nekem eszembe nem jutna egy anyám korabeli férfival kezdeni...

2011. febr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jól számolsz. Harminchat vagyok.
2011. febr. 8. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!