Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 29 éves nő szédít egy 16 éves...

29 éves nő szédít egy 16 éves lányt? Hogy lehet leállítani?

Figyelt kérdés

Az unokahúgomnak udvarol egy felnőtt nő, akivel valami szórakozóhelyen ismerkedett meg, mert a nő ott dj. Onnan jöttem rá, hogy autóból láttam őket egy parkban ölelkezni. Rákérdeztem, hogy ki az, ő pedig elmondta, hogy valaki, akivel szoros lett a kapcsolata, de ne mondjam el az anyjának. Kiakadtam, mert hogy lehet ennyi esze? És annak a csajnak? Undorító egy ember. Lényeg, hogy ha elmondanám a szüleinek, kitörne a családi perpatvar, de meg is érdemelné. Arra is gondoltam már, hogy én állítom le a nőt, majd elmagyarázom neki, hogy

a jó anyjában próbáljon kislányokat felszedni. A düh felemészt, legszívesebben megtépném a nőt, annyira ideges vagyok. Az unokahúgommal nem találkozom egy ideig, mert táborban van, de addig úgy gondoltam, hogy beszélek a nővel. Így még mindig kisebb botrány lenne, mintha a szülei megtudnák és ők keresnék fel. Mit tegyek és hogyan? Hasznos válaszok kellenének, mert vészhelyzet. Köszönöm


2010. aug. 14. 17:54
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbálj beszélni a 16 évessel hogy barátok e meg ilyenek.kérdezgesd a lányról,és ha ahogy irtad ugy"szédit" akkor mond meg a 16évesnek hogy gondolkodjon el.mond el részletesen a véleményed.szerintem az őszinte beszélgetés a legfontossabb!sok sikert
2010. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
51%

Ez durva!

Az unokahúgod nevében beszélj meg azzal a nővel egy találkozót. Ott pedig küldd el a francba!

2010. aug. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem barátok..
2010. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
97%
sztem is túl hamar ítélkezel
2010. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
49%
Mond a nönek,hogy akadjon le róla!Gusztustalan!
2010. aug. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
38%
mondd meg az unokahugodnak,hogy a buz*ság kezd kimenni a divatból.
2010. aug. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
86%

Nem biztos hogy barátok...Ma már vannak olyan beteg felnőttek, hogy azt sem tudod mire számits. MINDENRE!

Szerintem amig az unokahugpd táborozik, addig beszélj azzal a nővel, hisz felnőtt...Állitólag kellene legyen egy cseppnyi esze, csak megérti.

Majd az unokahúgoddal is, ha hazaér, beszélgess el vele de csak nyugisan, mint egy barátnője.

Ha meg igy sem lehet leállitani, akkor szerintem a szülőkket is belelehet vonni, hisz ez igy nem normális.

Ha a lányka homosexuális is lenne, akkor sem egy 29 éves nő kellene széditse.

Sok sikert! Remélem megoldódik, mert kezd elegem lenni az ilyen beteg emberekből!

2010. aug. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
47%
Köpd anyucinak,legyen botrány unkahugod megutál és majd bosszút áll rajtad,és ha a lányokat szereti,vele egykorú lenne a lány akkor is hőbörögnél?Nem kavarni kell meg beköpni ,haenem leülni és bezsélgetni,amugy lehet a unokahugod lezsbi, nem tehet róla,és nem lebezsélés kérdése...
2010. aug. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
Kedves válaszolók, nem barátok. Nem barátok, mert ha azok lennének, nem ölelkeznének este egy házuktól kerületekkel arrébb levő parkban és nem kérné azt a nővérem lánya, hogy ne mondjam el senkinek. Nem gondoltam, hogy ilyen naiv.
2010. aug. 14. 18:02
 10/48 A kérdező kommentje:
Ráadásul mikor mondtam, hogy láttam őt azzal az emberrel, olyan sápadt lett, mint a fehér fal. Nem vagyok hülye, hogy téves elméleteket gyártsak.
2010. aug. 14. 18:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!