Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelent az valamit, hogy a...

Jelent az valamit, hogy a férjem nem szívesen masszírozza a hátamat?

Figyelt kérdés
Arról a kérdésről jutott ez eszembe amit itt lentebb tett fel valaki. (Szokott-e minket a párunk kényeztetni, meglepni.) Én kérni szoktam, hogy masszírozza meg a hátam. Csinálja is, de érzem, hogy nincs kedve, unja. Meg ha nem kérem, akkor magától nem teszi, nem ajánlja fel. Lehet, hogy már nem szeret annyira?
2011. febr. 9. 10:18
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Szó sincs róla! Nálunk ez megy már 5 éve! Egyszerűen nem hajlandó masszírozni, annyira utálja csinálni. No persze ha én csinálnám neki azt elviselné, de sokszor már röhögünk rajta amiket kitalál hogy ne kelljen :)) Ettől függetlenül úgy érzem hogy szeret, ez nem annak a jele hogy nem, az nem lenne ennyire egyszerű. Egyszerűen utálnak masszírozni!!!
2011. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehet. Akár az is, hogy Ő meg Terád vár, hogy kényeztesd. Szólni jó. Adni is jó. Kapni is. Nincs ezzel semmi gond. Ha úgy érzed, problémája van veled, vagy a masszírozással, ne gyárts feleslegesen elméleteket! Egyszerűen kérdezz rá, és kiderül. Az is lehet, hogy csak fáradt, fáj a keze stb. Majd elmondja. (Ha jó a kapcsolatotok.)
2011. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem szeret masszírozni....
2011. febr. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már!Ezt te sem gondolhatod komolyan!A férfiak utálnak masszírozni.Legalább 10nőtől hallottam már.Ha én megkérem a barátomat kb fél percig masszíroz aztán elbambul.Amúgy én sem szeretek mást masszírozni,megerőltető :)pedig imádom a páromat.Egyszerűen erről van szó és nem többről.Nem kell minden mögött a legrosszabbat gondolni.
2011. febr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretek masszírozni, egyszerűen halálra unom magam közben. A párom mindig akkor kér meg, amikor éppen félálomban vagyok/sürgős dolgom lenne/csak egy gyors menetet akarok, és utasítgat közben, amit külön utálok.
2011. febr. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy tényleg utál masszírozni. Bárkit, bármit. És nem feltétlen ellened szól ez, hogy ettől ő nem szeret. Próbálj meg ezen túllépni, így tovább élni valahogy, és elviselni ezt. Lehet, ő is elfogad néhány olyan dolgot úgy ahogy van, amit egyébként nem szeret.
2011. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretek masszírozni, nagyon hamar elfarad a kezem, és fáj, tudom, hogy nem is csinálom jól, ezért nem is szoktam. Pedig nagyon szeretem a pasimat.
2011. febr. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
69%
Imádjuk egymást,mégis mindig csak én masszírozom a páromat.1 kezemen meg tudnám számolni,hogy az elmúlt 3 évben hányszor masszírozott meg :) 24/N
2011. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
én is utálok masszírozni, de az szeretem, ha engem masszíroznak. nő vagyok.
2011. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazt jelenti a szeretet mindkettőtöknek?

Az buta kérés lenne, hogy jusson eszébe, ha egyszer nem.

Másban jobban figyel rád?

Nem tudok tanácsot adni, csak azt, hogy vele is beszélj erről...is. :)

2011. febr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!