Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak még olyan emberek...

Vannak még olyan emberek akiknek nem csak a bulizás meg a kocsmázás a fontos, hanem szivesen eljárnak színházba és kirándulgatni vagy egyszerűen csak beülni valahova?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint nem a bulizás meg a kocsmázás és a végtelen ivászat az élet értelme fiatalon. Más dolgok is lehetnek szórakoztatóak és ezektől is ki lehet kapcsolódni. Miért nem jó egyszerűen csak beülni egy normális helyre beszélgetni,miért csak a kocsmázás a jó? Komolyan valaki attól lesz menő,hogy folyton részt vesz kocsmatúrákon?

Nem igazán ismerek hozzám hasonló gondolkodású embereket sajnos. Én sokkal többre tartom az őszinte barátságokat az ilyen ivócimboráknál. Igaz barátokból meg ugye nem sok van.

Vannak itt hasonló gondolkodású emberek?


2011. szept. 5. 19:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kettő nem zárja ki egymást.
2011. szept. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
84%
Vannak bizony. 12 évesen. :) Én is szeretem a színházat! :)
2011. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak a sport meg a számítógép. Ez jobb?
2011. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. :) 20/L
2011. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
én 20/L vagyok, és én például szeretek színházba járni, engem az is kikapcsol, de néha egy egy jó buli is kikapcsoló tud lenni.
2011. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

A színház nemannyira a kedvencem, inkább a kirándulások.


12/L

2011. szept. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel egyetértek!Én sokszor iszogatok a haverokkal és koncertre,múzeumba,kiállításokra,moziba is járok velük!
2011. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Keveset járok színházba,inkább kirándulok.Se alkoholt,se cigit,se egyéb drogot nem fogyasztok,kocsma kizárva.:)22/F
2011. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Színházba is szeretek járni, de főleg kirándulni. Nekem is rosszul esik ez. A nyáron akartam találkozni barátnőimmel és mindig azt mondták, hogy akkor menjünk valahova inni, de én csak beszélgetni akartam velük, megtudni kivel mi történt. Nem mondom, hogy nem én is el szoktam járni inni azaz 2 havonta egyszer talán, de inkább egy tea vagy akár egy süti mellett beszélgetnék.


17/L

2011. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
27%
Engem is a komolyabb dolgok érdekelnek. Ezért sok ember idegesít, annyira butának érzem őket. Miért nincs igényük fejlődni? Nem érzik az értékeket, ez nem fontos nekik?
2011. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!