Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki az aki méltósággal viseli...

Ki az aki méltósággal viseli az egyedüllétet? Hogyan lehet?

Figyelt kérdés
Ha pl elmész egy esküvőre, buliba, bárhova és kb minden barátnődnek/tesódnak ott a párja, de neked nincs senkid,. h lehet úgy viselkedni h ne irigykedő valakinek tűnj, hanem tényleg élvezd a programot? Mit mondasz magadnak? h viselkedsz?
2011. febr. 9. 12:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagy különbség, hogy én nem kellettem senkinek, vagy nekem nem kellett még senki, aki kínálkozott. Én egyedülálló koromban azzal vígasztaltam magamat, hogy az igazinál alább nem adom.


Nem is adtam. És igaz, csak 31 éves koromban, de megleltem az igazit, megérte várni rá.

2011. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
23%

Persze, én élvezem! Imádok kilógni a sorból!:D

Nyomorék unokatesóm azt hitte, hogy irigykedni fogok rá, ha elkezd előttem beszélni az esküvőjük tervezéséről! Hahhhaha. Valahogy nem tudom elképzelni, hogy bárkinek önként a rabszolgája legyek (a pasijának ráadásul még pénze sincs szerintem):D

2011. febr. 9. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én nem sűrűn járok olyanokkal bulizni akiknek van valakijük. de ha esetleg így alakul akkor sem érzem hülyén magam, mert az összes barátnőm barátjával jóba vagyok szinte, és nem zavar hogy ők ott együtt vannak. jól eltudok lenni velük.
2011. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Felveszek valamilyen szép ruhát, kifestem magamat, megcsinálom a hajamat és mosolyogva elmegyek. Ilyenkor inkább rám szoktak irigykedni, mert ők már elhagyták magukat a 10 éves kapcsolatban és teljesen befásult emberek lettek.
2011. febr. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
pont ezt szeretném magammal megértetni, h nekem ez így most jó, és szükségem van az egyedüllétre, de mégis azt képzelem h sajnálnak és ettől én is sajnálom magam :S
2011. febr. 9. 13:13
 6/16 anonim ***** válasza:

De hát miért sajnálna más? Elég gáz, ha valaki emiatt sajnálja a másikat.


Attól még teljes értékű ember vagy, hogy épp nincs senkid. Ez egy átmeneti állapot, nincs semmi baj, ha egy ideig független vagy. Előbb vagy utóbb úgyis lesz valakid.

Szerintem az a sajnálatra méltó, ha valakik csak azért vannak együtt, hogy ne legyenek egyedül, nem pedig azért, mert tényleg annyira jól működik a kapcsolatuk. Nem is gondolnád mennyi ilyen látszatkapcsolat van.

2011. febr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
ott vannak pl a tesóim, mindegyiknek van valakije, egyik most házasodik, a másik kettő meg iszonyúan szerelmes. Tényleg azok, ismerem őket, látom rajtuk, meg amúgy sem azok a látszatkapcsolatba belenyugvó típusok. Ezek után utálom a nagy családi ebédeket, mert bár senki sem érezteti velem, h én egyedül vagyok, mégis ezt érzem, mivel csak párok vannak rajtam kívül, és amikor elkezdik kérdezgetni(persze csak 4szemközt) h na tetszik vki? Mi van a pasikkal? Akkor tudom h szeretnék h nekem jó legyen és legyen vkim, h olyan boldog legyek, mint ők. bennem meg ez a kettős érzés van, h tényleg jó lenne ha olyan boldog lennék, de nagyon megégettem magam egy kapcsolatban és még nem dolgoztam fel, tudom h addig hiába vágnék bele újba. Szóval irigylem őket, de ugyanakkor meg mégsem, mert egyedül is akarok lenni.
2011. febr. 9. 13:21
 8/16 anonim ***** válasza:
Te tényleg azt hiszed, hogy sajnálnak? Nem értem mit lehet ezen sajnálni. Bár meglehet az én értékrendem meg gondolkodásmódom nem hétköznapi.:D Én cikinek érezném, ha egy pasival jelennék meg. Tuti szégyellném más előtt a pasimat. (ha helyes lenne akkor is)
2011. febr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
miért szégyellnéd? nem rossz indulatból sajnálnak, hanem mert tudják h nekik milyen boldog az életük most, és h mennyivel "üresebb" volt azelőtt
2011. febr. 9. 13:27
 10/16 anonim ***** válasza:

Én nem érezném magam kellemetlenül. Tudom, hogy ha akarnám, már régen nem lennék szingli. De miért is akarnék kapcsolatot? Élvezem az egyedüllétet, nincs bűntudatom, ha flörtölök, több időm jut magamra - pillanatnyilag ennél jobb helyzetben nem is lehetnék. Irigyeljem a barátnőimet, akik ugyan boldog kapcsolatban vannak, de gyakran sírnak a barátjuk miatt, vagy mert tapló volt vele, vagy mert x ideje nem találkoznak, stb.

Szóval azt hiszem, én méltósággal viselem az egyedüllétet, sőt, sokkal jobban megnptt az önbizalmam szingliként, mint amikor volt párom.

Viszont az nem fér a fejembe, hogy lehet, hogy valaki szégyellné a pasiját. Szerintem az ilyennek önmagát kéne szégyellnie.

2011. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!