Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvérem most szakított a...

A testvérem most szakított a barátjával, mert már nagyon nem működtek a dolgok, és most nagyon maga alatt van, az egyedüllétet nagyon nem bírja (van gyerek is). Hogyan vígasztalhatnám meg?

Figyelt kérdés
Mik azok a mondatok amikor ilyenkor segítenek,vagy ezt végül is mindenkinek saját magának kell feldolgozni?
2010. jún. 7. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt most sajnos nagyon át tudom érezni :( Csak az idő segít, próbáld meg addig is valamivel lefoglalni, ne hagyd gondolkodni, és kitartás!!! Szörnyű időszak ez :( de csak jobb lesz!!!
2010. jún. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Néz a szemébe mélyen, átérzéssel... egy kis szünet és mond hogy BIKICSUNÁJ. Fontos a kellő mimika és hatásos lesz.
2010. jún. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is tudom milyen ez,nekem ilyenkor például semmi nem segít,rendesen tudok szenvedni.

Utolsó:majd mikor veled történik ilyen,én meg a füledbe sugdosom majd folyamatban ezt az idióta szót,rendben?

2010. jún. 8. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!