Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig az internettel...

Miért mindig az internettel jönnek a lehurrogók?

Figyelt kérdés

Ha valaki olyan kérdést tesz fel, meg lehet-e élni X összegből, nincs munkája stb., egyből páran lehordják, hogy "Bezzeg internetre van pénz!"


Nekünk pl. telefon, TV, internet összesen havi 3ezer Ft, ez az összeg bőven megéri, ha azt nézzük, nem ülünk a 4 falat bámulva, ingyen telefonálhatok a szüleimmel és pár baráttal aki hasonló előfizetést választott.


Tehát ha valaki pl. munkanélküli akkor az amúgy is rossz lelkiállapotán szerintem éppenhogy segít azzal, hogy kapcsolatot tart a külvilággal interneten, telefonon és nem utolsósorban interneten keresztül lehet állást keresni.


2011. febr. 9. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Ha valaki munkanélküli, pláne jól jön neki a net,mert sok helyre emeilben várják az önéletrajzot.
2011. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
teljesen igazad van, mostmár fillérekbe kerül az internet havidíja, és munkát is tud keresni az illető. jópár évvel ezelőtt még jogos volt, mert akkor szerintem drágább volt a net.
2011. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Én is azt gondolom, hogy az internet nagyon fontos, hiszen rengeteget lehet segíteni rajta másoknak, tartani a külvilággal a kapcsolatot, TV szerintem egyáltalán nem létszükséglet, telefonra pedig szintén Mindenkinek szüksége van!

2011. febr. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Az internet nem csak az előfizetésből áll, kell hozzá egy számítógép is, ami nem 3000 forint. Tudom, hogy ez ma már alap, sokan természetes dolognak tartják, hogy van otthon, de akinek saját magának kell megvenni, annak drága, főleg, ha a munkanélküliből kell kifizetni az árát.
2011. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
71%

pl én is kaptam ajándékba megunt gépet.

A gyerekeknél már az általánosban simán kérik, hogy bizonyos dolgokat at interneten nézzenek meg.

2011. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Mert az emberek már csak ilyenek.Bocs az általánosításért.

Én is havi 3000 netezek, ráadásul kafetériábol...

De pl részmunka idős vagyok.

Sokmindenhez kell net, ha valaki állást keres, akkor főleg jól jön.

Nekem is írták már, hogy ne netezzek, hanem etessem, ruházzam a gyerekeimet a net árán...

Vicc... :P

2011. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%
Miért ilyen hihetetlen, hogy valakinek 3000 forint is nagyon sokat számít? Örüljetek, hogy nem voltatok még olyan rossz helyzetben.
2011. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%

Gondolom, azok írnak ilyesmit, akik a leggyorsabb internettel rendelkeznek. Az valóban drága.Léteznek közösségi házak, ahol ingyenesen lehet internetezni.

Ma már a legfontosabb kommunikációs eszköz az Internet még az én korosztályomnak is.

72/F

2011. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Hidd el, nekünk is minden forint számít.

Ketten élünk albérletben havi 90ezerből...és én nem találok munkát.

De ha nem lenne net, még a reményem is elveszne.

Mégis megkaptam már itt, hogy minek van internetem.

2011. febr. 9. 19:32
 10/15 anonim ***** válasza:
64%

az internet ma már annyira alap mint a tévé meg a villany...

Nekünk sincs olyan sok pénzünk, vateráról vettük a gépet, monitort, de teljesen jó!

2011. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!