Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Három hónap múlva mi történik...

Három hónap múlva mi történik az internettel?

Figyelt kérdés
Telenortól kaptam egy üzenetet. hogy 3 hónapig INGYEN internetezhetek. és 3 hónap után válik fizetővé havi 990 ft .3 hónap után ha ugy gondolom minden kötelezettség nélkül megszüntethetem.Van aki azt mondja. hogy nem trudok kiszálni. Valóban így van??
2011. szept. 30. 18:09
 1/5 anonim válasza:
Hűségnyilatkozatot gondolom aláíratnak 1 v 2 évre...
2011. szept. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nokia 5230-as a telefon, és számlás vagyok!
2011. szept. 30. 18:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehéz lenne felhívni a 1220-at???

Ott lehet kompetens emberek dolgoznak és hiteles választ adnának a kérdésedre.

2011. szept. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

amit eddig írtatok az baromság szépen fogalmazva. Amit kaptál üzenet, az azt jelenti aktiváltad a Klikk - a telefonokosító szolgáltatást. ennek a lényege, hogy az első 3 hónapban nem kell fizetned havidíjat. a 3. hónap után leszív a kártyádról 990Ft-ot. Ha ezt el akarod kerülni, hívjad fel az ügyfélszolgálatot és ott pötyögjed be a számokat addig míg nem találsz olyan opciót hogy a szolgáltatás kikapcsolása stb (a szolgáltatás neve Klikk asszem) és a lényeg NINCS HŰSÉGIDŐ BÁRMIKOR LEMONDHATOD!

én is ezt használom 5230-on :) am meg ha túlléped a 100MB adatforgalmat, akkor max 32kb/s lesz a neted. (a lényeg h nem fizetsz érte.) amikor a 3. hó végén vagy mondd le és 3 hónapig ingyen neteztél

2011. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Érthető és korekt.Meg fogom próbálni.
2011. okt. 8. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!