Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (lent)

Mit csináljak? (lent)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sokkal nagyobb gondok is vannak, de jelenleg most ezen hezitálok.

Sajnos 80 km választ el a kedvesemtől, így általában másfél 2 hetente tudunk találkozni.Holnap is mennék. Ezzel nem is lenne gond, de mára ő is elkapta az influenzát.:(.Azt mondta, attól még én jöhetek.Csak a másik kettő testvére is beteg.Mondjuk volt, hogy én is elkaptam már valamit,de én sosem vagyok lázas,akármennyire beteg is vagyok.Menjek, vagy ne?Már itthon is mentem és mamám is úgy intézte,hogy lehet elmegy valahova az unokatestvéréhez,mert tesóm sem lesz itthon.Mit csináljak?Barátom anyukája is mondta, jöhetek nyugodtan attól.Csak lehet mamám kiakadna, ha hazajönnék betegen, hogy biztos ott kaptam el....


2011. febr. 10. 08:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagyis lehet, hogy nem is az influenza, de lázas:(
2011. febr. 10. 08:07
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, itthon is mondtam akart lenni.
2011. febr. 10. 08:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem most ezt a hétvégét hagyd ki! Gyógyuljanak meg, utána találkozzatok. Biztosan szeretnétek már nagyon együtt lenni, de gondolj arra, hogy nem lenne jó hazahozni a betegséget! Neki is jobb lenne, ha most pihenhetne!
2011. febr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem ne menj!! :(
2011. febr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem mennék. Mi kb 10 percre lakunk egymástól, de az elmúlt két hónapban alig találkoztunk, mert hol síelni volt, hol nagyszülőknél, hol én mentem el, most két hete pedig mind ketten betegek vagyunk. Most már átmehetnék hozzá úgy is mindegy alapon, de inkább megvárjuk, amíg felépülünk. nagyon mocsok vírust kaptunk el, lehet ő is,jobb elkerülnöd. És eddig én se voltam az a göthös típus.
2011. febr. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Lehet azt kéne:(.

köszi,hogy írtatok.Itthon sem örülnének, ha hazahozom a betegséget.

Csak rossz, hogy mondják, hogy nyugodtan mehetek,de mondjuk én sem szeretném elkapni....

2011. febr. 10. 09:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se menj el. Legyenek egészségesek előbb. Tényleg nincs szüksége a családodnak egy -két vírusra, bacira. Tuti hazahoznád.
2011. febr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igaz. Meg ha most elmennék, mire ő meggyógyulna, akkor meg én lennék beteg és akkor megint ott vagyunk ahol a part szakad:(.

A környékükön most rengeteg a beteg:(

2011. febr. 10. 09:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!