Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyámmal élek de nem...

Az anyámmal élek de nem vagyunk valami jó viszonyba mindentől csak tíltani próbál még a barátkozástól is nem halgat meg sose ad igazat még a suliba is elém jön :S szerintetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Mert azért ez elég fontos momentum abból a szempontból, hogy eléd megy a suliba. Mert ha egy középiskolás elé megy el, az elég fura. Míg nem tudok többet, így első blikkre azt mondanám, hogy félt, aggódik érted.
2011. febr. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát 15 leszek nemsokára.. nem bízik bennem és csak fenyegetőzik...
2011. febr. 10. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt sajnálom, hogy nem bízik benned, de szerinted abszolút nincs oka? Ok nélkül nem bízik benned, vagy van rossz tapasztalata?

Én is anya vagyok, hetedikes lányom van..én is féltem és amíg lehetett (úgy végeztem a munkahelyen) elé mentem. Igaz csak hatodikig. De én sem engedem bandázni, meg haverokkal lógni. Ráér nagyon még arra. Viszont megbízom benne, mert úgy viselkedik, hogy meg lehet benne bízni.

2011. febr. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pff..én elszöknék az tuti..
2011. febr. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam...de megse halgat akármit szretnék vele megbeszélni mindíg az a válasza hogy nem de ha megsem próbál bennem bízni így okom sincs bizonyítani hogy igenis nem vagyok olyan amilyennek gondol
2011. febr. 11. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!