Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki tetszik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik nem ismerem de holnap megint ott lesz. Nem beszéltem vele de nagyon nézett aztán szemeztünk kétszer. Megvárjam hogy ő jöjjön oda hozzám vagy menjek oda hozzá beszélgetni? Mit csináljak hogy Bészélő viszonyba kerüljek vele?

Figyelt kérdés
2011. okt. 20. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hol lesz ott holnap?
2011. okt. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Iskolánál edzése van :D
2011. okt. 20. 17:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem biztos, hogy odamenne hozzád, inkább te menj, mert akkor legalább beszélgettek, egyébként pedig egy hétköznapi, a szituációnak megfelelő témát, hozzál fel, egy kérdést akármit, ha érdekled úgyis majd tovább viszi a beszélgetés fonalát.
2011. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kovpet ***** válasza:
100%

Kicsit várj, mosolyogj rá meg ilyesmi.

Aztán ha nem jön oda hozzád, akkor menj te :)

2011. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hát multkor szemeztünk és rá mosolyogtam :) de elhuztam a fejemet mer jöttek a barátai... Már gondolkoztam rajta hogy odamegyek de nem is ismerem :/
2011. okt. 20. 17:44
 6/12 kovpet ***** válasza:

Közös ismerős?


Vagy simán menj el előtte és ejtsd le a zsebkendődet :))

Régen is így csinálták ám... vagy bökd meg fészbúkon (most nem téged cikizlek, csak hülyéskedem :) )


Nézd meg az edzését és tapsolj, ha gólt lő vagy ha ügyes :)

2011. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van közös ismerős 23 xD de még hülyének nézem hogy mit jelölöm be ha nem is ismerem o.O
2011. okt. 20. 18:10
 8/12 kovpet ***** válasza:

Áááá. A fészbúk marháskodás volt, nehogy ott ismerkedj :)


Arra gondoltam, hogy IGAZI közös ismerőssel össze tudtok hozni egy "véletlen" találkát. Érted :)

2011. okt. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Öhm értem :D de mind olyan akivel nem vagyok nagyon beszélő viszonyba :/ más ötlet? :D
2011. okt. 20. 18:14
 10/12 A kérdező kommentje:
Megyünk vissza edzésük végére de ma nagyon megnézett minket o.O
2011. okt. 21. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!