Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántam a házasságom. A...

Megbántam a házasságom. A férjem sehova nem akar menni. Elegem van belöle összeomoltom most hogy mehettem hozzá? Semmi perspektiva benne lassan nyudíjas. Cukorbeteg, az a programja mikor nem dolgozik hogy fekszik. Tőlem is ezt várja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 10:30
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
76%

Nem akarok goromba lenni, de mindenképpen te szúrtad el :$


1.ha házasság elött, alig ismertétek egymást és ezért nem ismerted az életmódját, azért

2.ha ismerted az életmódját azért


Minek mentél hozzá egy nyugdíjashoz? Te hány éves vagy?ha van valami 3. dolog akkor bocs :$ Nekem nagyon fura ez a szitu :(

2011. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Fejvad válasza:
68%

Huuuh az nem a legjobb sajnos? Gondolom próbálkoztál már egy két módszerrel? Hány évesek vagytok? Veszekedések? Mióta vagytok házasok? Úgy látom nem szereted akkor lehet jobb lenne ha ott hagynád, hisz ez a te boldogságod! Vagy lenne még egy ötletem de azt nem itt mondanám, meg az attól is függ hogy milyenek vagytok!

üdv

2011. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
57%
Az élet rövid, válj el.
2011. febr. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
84%
Csak nehogy gyereket szülj egy ilyen házasságba!!! Ha olyasmi megfordult a fejedben, hogy egy gyerek javíthat a helyzeten, gyorsan felejtsd el! Persze ha szereted próbálhatsz változtatni, ha nem megy, csak elöre nézz!!! Kitartás!
2011. febr. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
33%

Jaj mert minden elhanyagolt nőnek túl jó dolga van otthon,de a pasi az szent és sérthetetlen,én is voltam minden ribanc mikor kidobtam egy ilyen otthon ülő seggvakarót,tetejében még félre is dugott,lusta volt a szeget én vertem be a falba,én nem csaltam meg,próbáltam helyre hozni,de meguntam,hogy egyedül tiplizek.Mig ő beleszart akapcsolatba,mert volt aki mosson főzön rá,meg ingyen szex,hát kitettem az életemből,de én voltam a ribanc...Azóta 10 éve vagyok boldog párkapcsolatban.Válj el te életed...

Ezért nem kell egyből házasodni,meg talán meg kéne előbb ismerni egymást,meg ha tudja az meber leánya hogy a pasi már a házasság előtt milyen s nem jó neki ,akkor nem kell hozzámenni hülye női téveszme,hogy majd miattunk megváltoznak,nem fognak...Amúgy ha meg kell változtatni hogy jó legyen az már régen rossz...


28N

2011. febr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Igen hülyeség volt egyből házasodni. Előzmények: 10 évet leéltem egy férfivel akivel jól kijöttem de nem vett el. Mert szerinte az hülyeség. Az új pasi a lelki tanácsadóm volt. Megszerettem és mikor megkérte a kezem pár hónap után a világ legboldogabb nőjének éreztem magam. Őrült szerelemben égtem. Aztán jött az hogy mindent én csinálok ő semmit, meg sehova nem akar menni, a pénzét mivel már megszokta a tesójának adja nyaralásra nincs igénye hisz ő már sokat utazott és minek. Szerinte a legjobb otthon feküdni. És persze gyereket szeretne. lassan úgy érzem erre vagyok csak jó neki. Mert most is hogy megjött ordít velem miért nem vagyok terhes. De most elhatároztam védekezünk a gyerek életét nem szeretném pokollá tenni.
2011. febr. 11. 11:17
 7/39 anonim ***** válasza:
52%

28N


1. nem kéne felelőtlenül összeköltözésbe beleugrani, hát még házasságba (itt kezdődik)

2. ennél vannak sokkal nagyobb gondok is az életben (anyagi nehézségek, meddőség, megcsalás, betegség stb), ha valakinek ez a legnagyobb gondja, holott a férje egyébként normális, és ezért képes megbánni egy kapcsolatot, akkor azonkívül, hogy felelőtlen volt, igenis jó dolga van!


anyáinknak, és nagyon nagyon sok nőnek manapság MO-n, és még többnek szerte a világban, száz gondja is nagyobb ennél, és ha csak ennyi lenne, akkor boldog lenne!


Az az emberek baja, hogy minden alájuk van rakva, azt sem tudják már, hogy mihez kezdjenek jó dolgukban, nincs háború sem épp, hogy azért aggódjanak, hogy a férjüket elviszik katonának és meghal a csatatéren.


A kérdező, ha tele lenne melóval (akár munkahelyén, akár otthon), ha lennének barátai, ha lenne valami komolyabb hobbija, akkor nem a férjétől várná a megváltást, hanem 1) örülne, hogy luk van a fenekén és szelelni tud 2) el lenne foglalva a saját programjaival. Talán ez megmenthetné a kapcsolatát!


Attól, hgoy valaki tartósan együtt él valakivel, vagy házas, nem a másik fél felel az ő boldogságáért és szórakoztatásáért! ha kérdező elégedetlen, akkor keressen magának plusz munkát, szórakozást. Ha szex hiány van, abban is lehet kezdeményező, nem hiszem, hogy állandóan ellökné a férje, hgoy nem kell a szex. ha igen, ott más baj van!


Mindent meg lehet oldani.

2011. febr. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
39%
Sok minden kiderült a szituból. Magyarán szólva jó pénzes az öreg, azért vagy vele. Emiatt emeled ki, hogy a testvérének adja a pénzt utazásra. Mert úgy képzelted, majd elvisz ide-oda, milyen jó lesz. Hát de nem így történt, mert ő abból már kiöregedett. Keress másik eltartót, aki jobban szeret utazni!
2011. febr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
77%

Hát kedves előző én egy percig nem bántam meg hogy léptem azóta boldog kapcsolatban vagyo immár 10 éve,nem minden oldható meg,látszatkapcsolat meg nem kell,a szart lekell húzni nem ülni felette évekig.Aki meg arra búzdit mást hogy üldögéljen a kaki felett na annak is büzölög már valami...Am teli voltam munkával,ő meg otthon tévézett,a férfi melót is én csináltam ő ült és nézett ki afejéből,megcsalt számtalanszor,én meg gerincesen tűrtem,mertnem vagyok megcsalás párti,de mikor közölte hogy csak azért tart hogy legyen hol lakni meg ennie,(hozzám költzött mert a szülei megunták hogy csak fekszik a tévé előtt,és minden munkára kifogást talál...Betelt a pohár...Te őszintén elitélsz ezért,hogy egy ilyen kapcsolatnak véget vettem,hát akkor gratulálok,nem vagyok mazochista,és nem abba fog kimerülni az életem,hogy a lusta életképtelen pasit tartom el,aki még csak nem is tisztelt...A mostani párom 10 éve tisztel szeret.Jól döntöttem...De meglehet kövezni,mert én kimertem lépni a szarból...

28N

2011. febr. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
hát akkor félreértetted! egyáltalán nem pénzes tele van tartozással! mégis ahelyett hogy azokat törlesztené vagy mi nyaralni mennénk ő a testvérének adja a fizetése jó részét! Úgyhogy nem kell engem megvádolni.
2011. febr. 11. 11:37
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!