Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább, mit tegyek?

Nem bírom tovább, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval....8an lakunk egy panellakásba...2fiú unoka tesóm,anyjuk,apjuk,én, és anyum-(részben).Apám megszűnt létezni az én világomba(elhagyott mikor anyu szült a kórházba).8 évig mamámnál laktam, ő nevelt, majd valami oknál fogva ide költöztettek engem is. Mikor már itt éltem, mindig veszekedés volt, részeg volt mindig unokatesóm apja( ő is itt lakik,ő a "főnök" egy utolsó alkoholista féreg ). Mindig verekedések voltak meg veszekedések.Nekem úgy kellet mindig leszaladnom a lépcsőházba 10.ről befogott füllel mert nem bírtam már.Egy ideig ez a dolog abba maradt, majd úgy 2-3éve ismét elkezdődött. Amúgy ez a férfi anyám édestestvére..kb 2naponta iszik, néha napján 3-4 és ő kb 1 sörtől már részeg, és olyankor olyan nagy vitát csap hogy már menekülnöm kell tőle.Mindenbe belém köt, hibáztatja anyut is hogy mennyi az áram meg a villanyszámla, meg engem is úgy kezel mintha az apám lenne, képes úgy ordítani velem hogy már sírva fakadnék, Bele köt a magánéletembe, és csak velünk veszekszik jó formán...És már elég régóta megy ez a körforgás, ütni soha nem ütött még meg,de úgy érzem ezt én már nem bírom, van nekem elég sok gondom de ő a tetőpont, és anyám egyszer kihívta rá a rendőrséget de kihozatta magát fél nap után mert nem volt ütés se vér se semmi. Már anyám élettársa is megütötte azt a férfit de semmi sem változott. Nem akarok itt lakni!! Mit tehetnék? már remegni is szoktam ha már részeg... Anyu nem tesz semmit hogy elköltözzünk! Nincs pénze, szegények vagyunk,és 1kicsit sem tesz anyu annak érdekébe hogy legyen keretünk arra h albérletbe menjünk innen jó messzire el! 60ezret keres és ennyi.. Látja anyum is rajtam hogy már lélek sincs bennem de nem tesz semmit, mindig azt mondja h "Vivi már hazajöhetsz már józan"...És ennyivel elszokta intézni..

Tényleg meg kéne már haljak lehet...


2011. febr. 11. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz visszamenni a Mamádhoz, vagy kollégiumba, ha elmennél?
2011. febr. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyi idős vagy, de ha ide tudsz írni, már fel kéne fognod, hogy 60 ezerből NEM LEHET albérletbe menni.

A legtöbb városban csak az albérlet 50 ezer, plusz a rezsi( másik 50), két főre a kaja minimum 20 ezer, de az tényleg az éhen halást odázza el, plusz ruha, buszbérlet, közös költség, és a többi.

Mit vársz anyádtól, honnan teremtsen elő még legalább 50-60 ezret, hogy el tudjatok költözni?


Ha nagy leszel, dolgozhatsz, és ketten együtt már össze tudtok annyit dobni, hogy elmenjetek.

Tanulj, gyakorolj, hogy ki tudj törni onnan minél hamarabb!

2011. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Írásodból az jön le, hogy szegény édesanyád sem tud tenni semmit. Fordulj a családsegítőhöz. Ha panelban laktok a vitákat hallja a szomszéd, Őt is megkérheted álljon melléd ez ügyben, ha van benne emberség akkor megteszi.

Nagymamád él? Szerintem intéztesd el a gyámüggyel, hogy visszakerülhess hozzá!

Hány éves vagy?

2011. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

15 éves lány vagyok.

Igen tudom hogy ennyi pénzből nem lehet albérletet fenntartani, EZ ITT A GOND!! Anyám 2órát dolgozik naponta, kvára leszarja mi van velünk....suliban az osztály pénzt alig tudja fizetni....Mamámhoz nem költözhetek..Mert akkor az lenne hogy mi az hogy én oda költözhetek és a többi meg itt nyomorog...ezt mondaná az az alkoholista is...nem engedné.

2011. febr. 11. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Ő neked végső soron senkid, nem kell az ő engedélye hozzá.
2011. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ő sincs soha az otthonába, kb olyan hideg van ott is hogy élve nemlehet ott 2 napot kibírni, meg ő már sajnos idős, én meg magamról elég nehezen tudnék gondoskodni most még...ráadásul 3szerettem is ott halt meg,és borzongok ott lakni, anyám meg leszarna.
2011. febr. 11. 18:46
 7/7 A kérdező kommentje:
de látom tényleg elég reménytelen a helyzetem...akkor marad a nyugtatók sora.
2011. febr. 11. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!