Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi bajom van? Nem akarok...

Mi bajom van? Nem akarok fiúzni 22 éves létemre.

Figyelt kérdés
Kb 2 éve ért véget egy 2 éves kapcsolatom.A kapcsolat nagy részében azt vártam,hogy a fiúm megváltozzon,de tovább nem bírtam már,szakítottam vele,pedig el is voltunk jegyezve.Tudom,hogy ez jó döntés volt.Most viszont túl "válogatós" lettem,annyira,hogy esélyt adni sem vagyok képes egy férfinak sem..Már ugy vagyok vele,nem is kell nekem senki ezután sem.Ja,egyébként sohasem voltam fiúzós,ő volt az első.Mit gondoltok,hogy jobb,valakivel,vagy egyedül.Nekem olyan is-is érzésem van..néha alig birom egyedül,de aztán belegondolok és visszaiadok attól,hogy elkötelezzem magam.
2011. febr. 11. 17:03
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tettem hozzá,hogy nagyim folyton arról kérdezősködik,hogy van-e már valakim,sztem ő már unokázna...szüleim is tudom,hogy hasonlókról gondolkodhatnak,de ők eddig csak egyszer említették meg.Tudom,hogy ez természetes,hogy már ugymond ideje lenne,de számomra valahogy..nem is tudom..
2011. febr. 11. 17:07
 2/8 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nincs. Az ember nem feltetlenul akar minden eletszakaszaban tarsat foleg, ha mas dolgok nagyon lekotik. Ha elfogadsz egy tanacsot, ilyet soha ne csinalj, mert semmi jo nem sul ki belole:


"A kapcsolat nagy részében azt vártam,hogy a fiúm megváltozzon,de tovább nem bírtam már,szakítottam vele"


Nem, embereket nem lehet megvaltoztatni az akaratuk ellenere, sokszor meg az o akaratuk is keves hozza. Olyat valassz, akivel tudsz elni, arra nem szabad alapozni, hogy meg fog valtozni!


Meg nagyon fiatal vagy. Egyebkent mit ertesz azon, hogy tul valogatos lettel? Milyen elvarasaid vannak? Realisztikusak azert?

2011. febr. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg az a gond veled szerintem,hogy félsz kapcsolatot kezdeni mert félsz a következményektől.És nem akarod hogy fájdalmat okozzanak ha az előző kapcsolatodba ez probléma volt.

Szerintem előszőr csak járj el bulizni és alakíts ki barátságokat,flörtöket.Nem kell feltétlenül egyből el kötelezned magad.Ha meg egy olyan fiúval akadsz össze akkor azt úgyis érezni fogod és már az magától fog jönni hogy vele komolyra tervez.:)

2011. febr. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy mindig legyen párod, próbáld nem úgy nézni a pasikat mint potenciális fiúzási alapanyag meg fogsz lepődni mennyire jó dolog céltalanul ismerkedni, beszélgetni.

Ha lesz valaki arra érdemes úgysem fogsz filozofálni ezen.

2011. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is keresztülmentem egy hasonló kapcsolaton, 3 éve lett vége és 5 évig tartott. Elég problémás időszak volt, és végül mikor elhagytam az exem, hihetetlenül megkönnyebbültem. Azóta nem volt senkim, és nem is nagyon ismerkedem. Nem érdekel az egész, nem is vágyom rá.. csak a nyűg, alárendeltség, lelki terror és hasonlók jutnak eszembe róla.. Persze ép eszemmel tudom, nem minden pasi egyforma, de mégis úgy érzem, egyedül erősebb vagyok. Remélem pár éven belül találok majd valakit, aki komolyan megmozgatja a fantáziámat, de addig is nem akarom magam belekényszeríteni egy újabb kapcsolatba, semmi értelme, ha nem akarom igazán..

Én pár évvel idősebb vagyok nálad, de még én sem érzem veszve az életemet:) Úgyhogy fel a fejjel! Majd megváltozik a hozzáállásod idővel!

2011. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha nem vagyok túl indiszkrét akkor engem érdekelne, hogy meddig tartott ez a kapcsolat?

ha nem érzed szükségét, hogy legyen valakid, ha épp nem tetszik senki akkor ez van. kinek ennyi, kinek annyi idő kell ahhoz, hogy túllépjen egy szakításon. azzal nem kell foglalkozni, hogy mások mit gondolnak. számomra ismerős érzés, értem, hogy mire gondolsz. nem ecsetelem, de tényleg...

23f

2011. febr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok barátnőmnél láttam ezt. Első pasi, újdonság, szerelem, több éves kapcsi és hát szétmentek. Nem ismerkedik, nem bízik senkiben, nem tud pasizni. De komolyan. Ha ő volt az első, tudom, hogy elcsépelt de nem éltél előtte. Megszoktad a biztonságot, a kiszámíthatóságot az életedben és most igazából nem tudod, hogy mihez kezdj. Törj ki. Ne gondolkozz az életen, hanem éld. Ne gondolj az előző pasidra. Gyakori a későbbi hasonlítgatás. Ő ebben jobb volt, ő tudta, hogy ilyenkor mit tegyen...stb. Nah szóval tiszta lap. Legyél olyan mint a pasid előtt voltál. Régi barátnők felkeresése, becsatlakozás a csajos bulikba, újra szórakozz szingliként mint azelőtt. Ne a pasizás legyen a fő cél, hanem a szórakozás. A magabiztos, jó kedvű, barátságos nő vonzza a férfit.


21/L

2011. febr. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

18:59 (tegnapelőtt)-es válaszolónak:2 évig voltunk együtt,de előtte már is mertük egymást kb 4 éve.

Köszi mindenkinek a hasznos tanácsokat,jó olvasn mások tapasztalatait :)

2011. febr. 13. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!