Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves létemre anyukám nem...

21 éves létemre anyukám nem engedi meg, hogy a barátoméknál töltsem a hétvégét (ott alvással). Pedig már nem 1x voltam igy náluk. Meggyözö érveket adnátok?

Figyelt kérdés

félévesek leszünk barátommal mind a ketten 21 évesek vagyunk.

Még juliusban volt a születésnapja akkor is ott aludtam, most nyaraláson is együtt aludtunk..de most meg tök összevesztek velem h mit képtelek stb...:(


2011. aug. 10. 21:09
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
8%
Nem vagy a felesége. Akkor meg?
2011. aug. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
38%
Költözz el. Ennyi idősen már nem egészséges a szülőkkel lakni, főleg, ha ilyen a felfogásuk...
2011. aug. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
93%
Ilyen idősen már nem igazán kértem engedélyt a szüleimtől.
2011. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
67%

Jézusom 21 vagy.Mi közük hozzá? Te már maximum anyagilag fügsz tőlük.


18/L

2011. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
76%
csapj az asztalra
2011. aug. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
40%
Látod! erre volt jó, hogy én 19 évesen férjhez mentem . :-DDD 21 évesen pedig Anyuka.
2011. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
95%
A barátnőmnek voltak ilyen konzervatív szülei. Aztán közöltük velük, hogy nem csak éjjel lehet szeretkezni, utána már nem volt semmi kifogásuk.
2011. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
79%

???????????

21 évesen???????? nem engedik??????

Te jó ég.. nem vagy már gyerek. Felelősségteljes felnőtt nő vagy. Nem 14 éves kislány.

Nem engedik.... jesszus

Én el se tudom képzelni, hogy édesanyám ilyet mondjon, hogy nem mehetsz ide meg oda mert csak :S 16 évesen még rendben. De 21??

Sajnálom, de ha maguktól nincs annyi eszük, hogy a korodhoz mérten kezeljenek, akkor nincs olyan észérv ami eljutna hozzájuk:S


21/L

2011. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
39%
Az ottalvás rossz fényt vet a lányra. Ha nappal szeretkezik a barátjával, senki sem gondol ilyesmire, de ha éjjel ott alszik, akkor viszont akkor is egyértelmű, hogy mi történt, ha valójában meg se történt. Jobb helyeken még adnak az ilyesmire. Az együttjárás izgalmasabb, ha későn is, de eljöttök egymástól, és külön ágyban alszotok. Valójában a házasság izgalma az együttalvás, ez nem a kortól függ. Amúgy engem is így fogtak 21 éves koromban, és utólag lettem csak ilyen "bölcs", mert később jön rá az ember, hogy mi miért van. Szóval nyugodtan engedj a szüleidnek, mert igazuk van.
2011. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
72%

Utolsó, mintha az 1800-as évekbe repítettél volna vissza.

Senki nem gondol semmit, 2011-et írunk, már nem bűn házasság előtt szexelni, le sem szarják az emberek, és nem mellesleg semmi közük hozzá.


Egyébként olvasd már el: A kérdező már aludt ott a párjánál.



Ja és manapság nem mindenki megy férjhez és nem mindenki nősül meg.

2011. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!