Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, rosszul tettem,...

Mit gondoltok, rosszul tettem, hogy nem szóltam anyáméknak, hogy köldök piercinget csináltattam? 17L

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm 4 évig titkolta, egy balatoni nyaraláson bukott le :D 4 évig furdalta a lelkiismeret, szólhatott volna, nem lett volna cirkusz, szerintem neked is szólnod kellene.
2011. febr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Attól függ, milyen a viszony köztetek, és mióta nem szóltál. :)
2011. febr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet csak akkor mondanám meg ha saját lábon élnék. Vagy ha mar dolgoznék, aztán beállitanám hogy ez egy hatalmas szülinapi ajándék volt magadtol-magadnak. :) Gondolom nem hiába titokban csináltattad
2011. febr. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ma csináltattam :).

Úgy vagyok vele, hogy ez az én testem... Ráadásul nem is feltűnő helyre csináltattam.

2011. febr. 11. 19:17
 5/13 Cory Rose ***** válasza:
23%
Szerintem ha úgy gondolod, hogy problémáznának, akkor nem kell róla szólni.
2011. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ismerősöm, aki 1x hazaállított egy piercinggel. Az anyja nagyon leb@szta, de pár nap múlva megnyugodott. Ha úgy érzed, hogy agyon kiakadnának, és előreláthatóan nem mentek közösen nyaralni, vagy valahová, ahol megláthatnák, akkor 1-2 évig tartsd titokban. Viszont ha nagyon jó a viszony köztetek, akkor mindenféleképpen mondd el nekik.
2011. febr. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha úgy gondolod, cirkusz lenne, akkor titkold. Ha lebuksz, akkor éppen akkor csináltattad, aznap, és még nem tudtad, hogy mondd meg.
2011. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok!


Nyaralni szinte biztos, hogy nem fogunk együtt menni. Egy pillanatig az villant át az agyamon, hogy rosszul döntöttem, de rájöttem, hogy nem. Meg aztán a tetteim következményeit vállalni kell (előbb-utóbb, de jelen esetbe inkább utóbb).

2011. febr. 11. 19:38
 9/13 anonim ***** válasza:
13%
A te tested, tehát te döntesz arról, hogy tönkre akarod-e tenni felesleges, igénytelen, a divat által diktált dolgokkal. Szerintem jó, hogy nem szóltál.
2011. febr. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát azért előbb utóbb jobb lenne elmondani. Vagy legalább puhatolózni kicsit, hogy a szüleid mit szólnak hozzá. De végül is a te dolgod, és ha tudod, hogy nekik nem tetszene, akkor jobb is, hogy nem szóltál, hiszen így nem idegesíted őket feleslegesen. Hiszen úgyse látják, viszont ha tudnának róla, akkor állandóan arra kéne gondolniuk. Így meg nyugi van.
2011. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!