Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csináltattam köldök piercinget...

Csináltattam köldök piercinget és kéne egy kis segítség! (? )

Figyelt kérdés

Szóval pár napja csináltattam köldök piercinget, és azóta mindent az utasítások alapján csinálok..

Viszont semmi jelét se látom annak,hogy gyógyulgatna-e, vagy sem.

Tudom, még korai begyógyulnia, nem is azért írom, viszont egyáltalán nem piros, nem fáj, nem gyulladt, nem váladékozik és nem is érzem..:D

Ha bekenem alkohollal, csak akkor csíp egy pár pillanatig.

Honnan fogom tudni,hogy egyáltalán a későbbiekben meggyógyult? Ha világos váladék jön ki belőle, vagy hogy?


Meg a másik kérdésem,hogy ha majd kicserélem ezüstre, szeretném tudni,hogy miben különbözik a méretük,hogy tudom-e majd cserélgetni az ezüstöt és az orvosi fémet?


Csak azért, mert amikor az orromat szúrták át és orvosi fémet raktak bele, miután kicseréltem ezüstre az orvosi fém már nem fért bele..

De nem tudom ez hogy van a köldöknél.:D

Előre is köszi a válaszokat!:)

16/L


2011. aug. 29. 02:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Az orrodnál az orvosi fém egy fülbevaló volt, ha jól sejtem. Na, az orrpiercingek vékonyabbak szoktak lenni (nekem az összes piercingem 1,2 mm, orrpiercingem is volt régebben, de az valami nagyon vékony volt), a köldök viszont más, ott simán fogod tudni cserélni. Egyébként mikor piercinget veszel, meg is kérdezheted, hogy milyen vastag, mert megmérik neked.


Az rendben van, ha csípi az alkohol. Az első pár napban fáj, mikor mozgatod, de ez teljesen el fog múlni, és akkor gyógyult be teljesen, ha egyáltalán nem fáj. (A szemöldökömben is cibálhatom nyugodtan, semmi baja nincs. :D) Váladékoznia nem szabad egyáltalán. Ha nincs begyulladva, akkor viszont jó. : ) Szerintem egy-két hét múlva már cserélheted.

2011. aug. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!