Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukámnak van névre szóló...

Anyukámnak van névre szóló üdülési csekkje. ő nem tudja igénybe venni. Elfogadják-e szállodában ha én szeretnék vele fizetni? (meghatalmazással)

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, nekem is adott már nyaralásomra, mikor neki nem kellett. 20/L
2011. febr. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elvileg nem fogadhatják el, de nekem simán elfogadták a szállodában, meghatalmazás sem kellett.
2011. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, nekem már elfogyott az ÜCS-m, édesapám mondta, hogy itt az övé vigyem, mert neki nem kell. Nem fogadhatnák el, de a nő azt mondta akinél fizettem vele, hogy az a lényeg, hogy egy néven legyen és alá legyen írva, őt más nem érdekli.
2011. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljese helyfüggő,valahol meg sem nézik valahol pedig nem hajlandoak elfogadni.Mindkét verziorol hallottam már.
2011. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A személyigazolvány számát ( az édesanyádét) majd kérik. De írd fel egy cetlire, és mond azt hogy nincs itt ha elkérik, de a számát azt tudod mert le van írva. ;)
2011. febr. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Barátnöm vonatjegyet szeretett volna venni az édesanyja üdülési csekkjéböl és nem fogadták el neki. Szállodában lehet, hogy elfogadják.
2011. febr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is felváltva használjuk anyám üdülési csekkjét, eddig kivétel nélkül mindig elfogadták. Előtte azonban nem árt tájékozódni a szállodában! Gyakran kérik a tulaj nevét/címét/talán igazolvány számát is, és van ahol kérik, hogy alá legyen írva, van, ahol pedig csak aláírás nélkül fogadják el.. Szóval mindenkinem máshogy éri meg, ezért járj utána!
2011. febr. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!